Opony Apollo Tyres w naczepach TMT Tanks & Trailers | MOTOFAKTOR

TMT Tanks & Trailers wybrał oponę EnduRace RT 2 od Apollo Tyres jako oryginalne wyposażenie (OE) do swoich naczep ciężarowych klasy premium z ruchomą podłogą.

 

TMT już odebrało pierwsze zamówienie od Apollo Tyres, obejmujące dwa różne rozmiary opon EnduRace RT 2 dla 22,5-calowych kół: 385/65 R22.5 i nowy 385/55 R22.5, który został wprowadzony na rynek w zeszłym miesiącu.

 

Opona ciężarowa Apollo Tyres EnduRace RT 2
Opona Apollo Tyres EnduRace RT 2, Fot. Apollo Tyres

Opona EnduRace RT 2, produkowana w fabryce Apollo Tyres w Gyöngyöshalász na Węgrzech, charakteryzuje się zaawansowaną strukturą i wzorem bieżnika. Ma zapewniać równomierne zużycie dzięki rozłożeniu nacisku na szerokiej powierzchni styku opony z nawierzchnią, co ma minimalizować opory toczenia i hałas, a także gwarantować wysoki wskaźnik trwałości, który pomaga w zarządzaniu kosztami całego okresu eksploatacji. Opona została zaprojektowana ze wzmocnioną osnową i mieszanką bieżnika, która ma zmniejszać ścieranie i gromadzenie się ciepła, oferując zwiększoną odporność na rozdarcie i poziom trwałości prawie dwa razy wyższy niż europejski wymóg regulacyjny.

 

EnduRace RT 2 ma oferować również wyjątkową przyczepność na mokrej nawierzchni i w warunkach zimowych. Opona posiada certyfikat przyczepności na śniegu z oznaczeniem „płatka śniegu”, zapewniając wysoki poziom osiągów i bezpieczeństwa przez cały rok.

 

Apollo Tyres wprowadziło na rynek drugą generację opon EnduRace RT w 2021 roku, bazując na sukcesie oryginału z 2017 roku. Nowa opona jest popularnym wyborem wśród przewoźników średnio- i długodystansowych w Europie, oferując ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika, w szczególności w zakresie oporów toczenia, przyczepności na mokrej nawierzchni i trwałości.

 

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w tym sektorze, wypracowaliśmy dobre zrozumienie tego, czego oczekują nasi klienci. Skupiamy się na najwyższej wydajności, jakości i innowacyjności we wszystkich elementach naszych produktów, dlatego wybraliśmy Apollo EnduRace RT 2 – skomentował Berardo Di Giuseppe, TMT Plant Director.

 

Ta współpraca jeszcze bardziej podkreśla wyjątkową jakość naszej rozszerzającej się gamy produktów TBR. Dziękuję Giuseppe Russo – Truck & Bus Sales Manager Europe za wkład w nawiązanie współpracy pomiędzy TMT i Apollo. EnduRace RT 2 drugiej generacji cieszy się znakomitą opinią w Europie. Dzięki niezwykłym ulepszeniom we wszystkich obszarach możemy zaoferować firmom jak TMT niezawodną oponę o imponujących osiągach – powiedział John Nikhil Joy, Cluster Director Europe – Truck & Bus Tyres, Apollo Tyres.

 

TMT Tanks & Trailers jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży transportowej we Włoszech i zdobyła wiele nagród za innowacyjne projekty naczep. Obecnie TMT ma ponad 800 klientów i ponad 60 partnerów.

 

Niedawno firma TMT została nominowana w kategorii „Inteligentna naczepa” w konkursie Trailer Innovation Awards za naczepy ciężarowe z ruchomą podłogą, które są wyspecjalizowanymi systemami załadunku i rozładunku umożliwiającymi rozładunek materiałów sypkich bez konieczności stosowania mechanizmów przechylających.

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).