Opona Strial Winter | MOTOFAKTOR

Opona Strial Winter

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2018

Nowe ogumienie wprowadza na rynek francuska marka Strial, która oferuje opony z segmentu budżetowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, firmy oponiarskie dostarczają coraz szerszą ofertę ogumienia zimowego. Dzięki temu coraz łatwiej znaleźć produkt, który będzie dopasowany do naszych potrzeb. Francuska marka budżetowa Strial właśnie zaprezentowała nowość na sezon zimowy 2018/2019 – oponę Strial Winter. Jest ona następcą Strial 301 dla rozmiarów o średnicy od 15 do 18 cali. Nowa opona francuskiego producenta została zaprojektowana tak, aby przy optymalnym koszcie, dobrych osiągach i interesującym wyglądzie, zapewnić kierowcy bezpieczeństwo.

 

Dzięki zastosowanemu bieżnikowi w kształcie litery „V”, licznym jego blokom oraz dużej gęstości lameli Strial Winter ma dobrą przyczepność na mokrych nawierzchniach, śniegu i błocie pośniegowym. Wykorzystana do jej produkcji innowacyjna mieszanka pozwala na utrzymanie odpowiedniej miękkości gumy, nawet w bardzo niskich temperaturach. Warto przyjrzeć się również optymalnej liczbie diagonalnych rowków i ich specjalnej konstrukcji oraz gęstości. Przyczyniają się one do prawidłowego odprowadzania wody, dzięki czemu opona zapobiega aquaplanningowi i ma poprawną trakcję na błocie pośniegowym. Powyższe rozwiązania zapewniły oponie Strial Winter etykietę Unii Europejskiej o klasie C we wszystkich rozmiarach.

 

Nowoopracowana dla Strial Winter mieszanka krzemionki wpływa na obniżenie oporów toczenia, co przekłada się na optymalizację spalania, a tym samym finanse kierowcy. Należy przy tym pamiętać, że zużycie paliwa oraz bezpieczeństwo jazdy w dużej mierze zależą od stylu prowadzenia.

 

Coraz więcej użytkowników samochodów zwraca również uwagę na wygląd opon. Warto więc wspomnieć, że wzór bieżnika Strial Winter charakteryzuje się atrakcyjnym designem podążającym za najnowszymi europejskimi trendami. Zapewnia on poziom hałasu (70-72 dB) zgodny z rozporządzeniem Unii Europejskiej o dopuszczalnym maksymalnym poziomie emisji hałasu zewnętrznego.

 

W odpowiedzi na trendy i zapotrzebowanie rynkowe Francuzi wprowadzili do dystrybucji szeroką ofertę opony Strial Winter, która obejmuje aż 87 procent najpopularniejszych na rynku europejskim rozmiarów dla opon zimowych od 15 do 18 cali.

 

Ogumienie marki Strial wytwarzane jest w Serbii, w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących europejskich koncernów oponiarskich. Dystrybutorem w Polsce jest ITR CEE.

 

Źródło: ITR CEE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).