Opoltrans z tytułem Orła Tygodnika „Wprost” | MOTOFAKTOR

Opoltrans z tytułem Orła Tygodnika "Wprost"

person Adrian Januszkiewicz 5/02/2020

Firma Opoltrans znalazła się wśród laureatów Orłów Tygodnika "Wprost".

To już piąta edycja konkursu, którego zadaniem jest wyłonienie firm, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki. Nad dostarczaniem danych dla kapituły konkursu czuwała wywiadownia gospodarcza Bisnode.

 

Laureaci to firmy które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, oraz przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy procentowy wzrost netto, czyli firmy o największej dynamice wzrostu.

 

Dodatkowe warunki jakie musiały zostać spełnione to: brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników, oraz odpowiednia rentowność.

 

Wśród laureatów konkursu w województwie opolskim znalazły się m.in. Nowa Itaka, czy Zakłady Azotowe Kędzierzyn Koźle S.A.

 

Podczas uroczystej gali nagrodę w imieniu firmy Opoltrans odebrał dyr. Handlowy Grzegorz Jasek.

Źródło: Opoltrans

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).