Oleje i płyny ROWE w ofercie Auto-Partner Gdańsk | MOTOFAKTOR

Oleje i płyny ROWE w ofercie Auto-Partner Gdańsk

person Adrian Januszkiewicz 13/09/2021

Oferta Auto-Partner Gdańsk wzbogaciła się o kolejną markę premium. ROWE Oils GmbH to niemiecki producent premium środków smarnych.

ROWE to firma rodzinna dostarczająca produkty do klientów w 80 krajach na całym świecie. Producent dysponuje jedną z najnowocześniejszych i największych mieszalni olejów w Europie oraz własnym wyścigowym i stacjonarnym laboratorium.

 

Firma znana jest z pasji do sportów motorowych i piłki nożnej. Jest głównym sponsorem długodystansowych mistrzostw Nürburgring, a od 2017 roku wspiera m.in. Borussię Dortmund.

 

ROWE jest dostawcą OEM płynów chłodniczych do niemieckich marek samochodów oraz olejów do wielu marek własnych premium.

 

Wśród licznych certyfikatów marki można wymienić te potwierdzające kulturę zarządzania i zrównoważoną produkcję przedsiębiorstwa – certyfikat zgodności z normami środowiskowymi ISO 14001 czy certyfikat zarządzania energią zgodnie z ISO 50001.

 

W ofercie Auto-Partner Gdańsk dostępnych jest ponad 1000 referencji.

 

Ceny i dostępność można sprawdzić w katalogu.

 

Źródło: Auto-Partner Gdańsk

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).