Olej Texaco linii HDAX z homologacją od TEDOM | MOTOFAKTOR

Olej Texaco linii HDAX z homologacją od TEDOM

person Redakcja 16/11/2023

Olej HDAX 9500 SAE 40 od Texaco uzyskał globalną aprobatę Grupy TEDOM. Jej otrzymanie poprzedziło 2500 godzin testów terenowych z wykorzystaniem silnika TEDOM.

 

Firma TEDOM potwierdziła, że olej Texaco HDAX 9500 SAE 40 spełnia wymagania normy 61-0-0281.1, obejmującej zastosowania związane z gazem ziemnym (G), propan-butanem (P), gazem wysypiskowym (L), biogazem (B) i gazem ściekowym (S).

 

TEDOM prowadzi działalność w ponad 50 krajach na całym świecie, co czyni go niezwykle ważnym klientem dla Texaco. Najnowsze zatwierdzenie dla naszego produktu HDAX jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy i innowacji, które nasi partnerzy dystrybucyjni i wsparcie techniczne Texaco zapewniają klientom każdego dnia – mówi Ali Redouane, menadżer, Marketing – Global Marine & FL Europe dla Texaco Lubricants.

 

HDAX 9500 SAE HDAX 9500 SAE 40 to najwyższej jakości olej silnikowy typu dyspergator/detergent o wydłużonych przebiegach. Zawiera zoptymalizowany poziom popiołów, dzięki czemu ma zapewniać pełną kontrolę recesji zaworów i zapobiegać potencjalnemu przedwczesnemu zapłonowi. Jego formuła, z niską zawartością fosforu, pozwala na stosowanie oleju z układami katalitycznymi.

 

Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o optymalnej ochronie przed korozją i podwyższonej odporności na utlenianie i nitrację, co ma pomagać zminimalizować gęstnienie oleju, tworzenie się szlamu i zatykanie filtra. Olej oferuje kontrolę osadów na tłokach i pomaga zapewnić ochronę przed ścieraniem tulei cylindrowych i zużyciem ściernym. HDAX 9500, zapewnia silnikowi dłuższą żywotność oraz pomaga utrzymać jego optymalną wydajność.

 

HDAX 9500 posiada również homologację Jenbacher i MAN Truck & Bus. Pełna lista homologacji dostępna jest TUTAJ.

 

Źródło: Texaco

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).