Olej Texaco linii HDAX z homologacją od TEDOM | MOTOFAKTOR

Olej Texaco linii HDAX z homologacją od TEDOM

Olej HDAX 9500 SAE 40 od Texaco uzyskał globalną aprobatę Grupy TEDOM. Jej otrzymanie poprzedziło 2500 godzin testów terenowych z wykorzystaniem silnika TEDOM.

 

Firma TEDOM potwierdziła, że olej Texaco HDAX 9500 SAE 40 spełnia wymagania normy 61-0-0281.1, obejmującej zastosowania związane z gazem ziemnym (G), propan-butanem (P), gazem wysypiskowym (L), biogazem (B) i gazem ściekowym (S).

 

TEDOM prowadzi działalność w ponad 50 krajach na całym świecie, co czyni go niezwykle ważnym klientem dla Texaco. Najnowsze zatwierdzenie dla naszego produktu HDAX jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy i innowacji, które nasi partnerzy dystrybucyjni i wsparcie techniczne Texaco zapewniają klientom każdego dnia – mówi Ali Redouane, menadżer, Marketing – Global Marine & FL Europe dla Texaco Lubricants.

 

HDAX 9500 SAE HDAX 9500 SAE 40 to najwyższej jakości olej silnikowy typu dyspergator/detergent o wydłużonych przebiegach. Zawiera zoptymalizowany poziom popiołów, dzięki czemu ma zapewniać pełną kontrolę recesji zaworów i zapobiegać potencjalnemu przedwczesnemu zapłonowi. Jego formuła, z niską zawartością fosforu, pozwala na stosowanie oleju z układami katalitycznymi.

 

Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o optymalnej ochronie przed korozją i podwyższonej odporności na utlenianie i nitrację, co ma pomagać zminimalizować gęstnienie oleju, tworzenie się szlamu i zatykanie filtra. Olej oferuje kontrolę osadów na tłokach i pomaga zapewnić ochronę przed ścieraniem tulei cylindrowych i zużyciem ściernym. HDAX 9500, zapewnia silnikowi dłuższą żywotność oraz pomaga utrzymać jego optymalną wydajność.

 

HDAX 9500 posiada również homologację Jenbacher i MAN Truck & Bus. Pełna lista homologacji dostępna jest TUTAJ.

 

Źródło: Texaco

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).