Olej silnikowy Ravenol VSE do aut osobowych | MOTOFAKTOR

Olej silnikowy Ravenol VSE do aut osobowych

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2019

W ofercie firmy Ravenol pojawił się nowy syntetyczny olej silnikowy - VSE 0W-20.

Ravenol SE 0W-20 to w pełni syntetyczny paliwooszczędny olej silnikowy na bazie PAO w technologii USVO i sprawdzonej technologii CleanSynto. Zalecany do silników aut osobowych, benzynowych i wysokoprężnych, turbodoładowanych lub nie, z układami bezpośredniego wtrysku lub bez nich. Został opracowany według najnowszych specyfikacji technicznych dla olejów silnikowych LongLife IV koncernu VAG —VW 508 00 / 509 00 (VW Blue Oil).

 

Olej jest przeznaczony dla najbardziej paliwooszczędnych silników, takich jak 1.5 TSI/2.0 TFSI. Firma VW zatwierdziła te oleje do stosowania w wydłużonych okresach wymiany, tj. do 30 tys. km lub co dwa lata.

Najważniejsze właściwości oleju:

  1. Doskonała pompowalność w niskich temperaturach gwarantuje błyskawiczne rozprowadzenie oleju w silniku ograniczając zużycie silnika także przy zimnym starcie.
  2. Zachowuje wymagania lepkościowe swojej klasy SAE przez cały okres pomiędzy wymianami oleju, nawet w przypadku stosowania wydłużonych interwałów.
  3. Zastosowane komponenty oleju pozwoliły na zauważalne ograniczenie spalania paliwa, a niska odparowalność powoduje niewielkie zużycie oleju.
  4. Zapewnia ochronę przed koksowaniem, gromadzeniem się nagaru i korozją nawet w trudnych warunkach pracy, co zapewnia długą i bezawaryjną pracę silnika.

 

Produkt spełnia:

 

Klasa jakości: ACEA C5

 

Aprobaty: VW 508 00/509 00, Porsche C20

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).