Olej przekładniowy Ravenol CVT HCF-2 Fluid | MOTOFAKTOR

Olej przekładniowy Ravenol CVT HCF-2 Fluid

person Adrian Januszkiewicz 11/02/2020

Oferta olejów przekładniowych Ravenol wzbogaciła się o olej syntetyczny CVT HCF-2 Fluid.

Ravenol CVT HCF-2 Fluid to olej syntetyczny, opracowany specjalnie dla bezstopniowych skrzyń biegów CVT drugiej generacji marki Honda. Powstał na bazie wysokiej jakości olejów bazowych z udziałem polialfaolefin (PAO) oraz specjalnych dodatków i inhibitorów, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przekładni. Jest olejem o niskiej lepkości, ma gwarantować wysoki wskaźnik lepkości, doskonałą ochronę przed zużyciem, także przy wysokich obciążeniach, oraz zapewniać optymalne przenoszenie mocy.

 

Należy go stosować wyłącznie w pojazdach z nakrętką wlewu oleju przekładniowego oznaczoną naklejką Honda HCF-2 lub w skrzyniach dla których w instrukcji obsługi wskazano wyraźnie użycie tego oleju przekładniowego (jeśli dotyczy, patrz numer części OEM 08200-HCF2).

 

Klasa jakości: Honda CVT Gen 2

 

Specyfikacje: Honda 08200-HCF2, 08260-99964, 08260-99967, 08269-99904HE, 08269-99905HE, Honda Accord IX CR 2013-2017, Accord X 2017, Jazz III/Fit GK3/GK4/GK5/GK62013-, Grace/Citi GM6/GM9 2014 – Civic IX FB 2014-2015, Civic X FC1/FK7 2016- , HR-V II 2017-

 

Najważniejsze właściwości podane przez producenta:

 

  • Bardzo dobre właściwości smarne również w niskich temperaturach zimą.
  • Bardzo wysoki, stabilny indeks lepkości gwarantujący zachowanie właściwej lepkości w różnych temperaturach, nawet przy wysokim przebiegu.
  • Bardzo dobra stabilność oksydacyjna skutecznie ograniczająca procesy utleniania.
  • Doskonała ochrona przy wysokim obciążeniu, ograniczenie zużycia i korozji oraz spieniania się.
  • Neutralność względem materiałów uszczelniających.

 

Karta produktu CVT HCF-2 Fluid znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).