Olej Havoline ProDS V SAE 0W-30 z homologacją BMW | MOTOFAKTOR

Olej Havoline ProDS V SAE 0W-30 z homologacją BMW

person Redakcja 21/03/2023

Przeznaczony do samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych niemieckich marek motoryzacyjnych olej Havoline ProDS V SAE 0W-30 otrzymał atest BMW.

 

Havoline ProDS V SAE 0W-30 dedykowany jest szerokiej gamie samochodów osobowych i lekkich dostawczych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, marek takich jak BMW, Volkswagen i Audi.

 

Opracowano go z wykorzystaniem zaawansowanych technologii dodatków uszlachetniających, których zadaniem jest zapewnienie ochrony silnika przed zużyciem, a także podniesienie wydajności i sprawności jednostek napędowych.

 

Zachowanie płynności oleju w niskich temperaturach, co oferuje produkt Texaco, ma pomagać utrzymać szybką cyrkulację oleju, a tym samym ochronę silnika przed zużyciem podczas rozruchu zimnego silnika. Z kolei zastosowana technologia keep-clean ma zapewniać ochronę przed osadami i szlamem, wpływając również na zoptymalizowanie zużycia paliwa. Dzięki zaawansowanej syntetycznej formule, Havoline ProDS V SAE 0W-30 charakteryzuje się długą żywotnością i niską lotnością, co zmniejsza konieczność częstych wymian oleju.

 

Produkt, który można stosować zarówno w silnikach z turbosprężarką, jak i niewyposażonych w nią motorach, wykorzystuje technologię SAPS (mid Sulphated Ash, Phosphorous and Sulphur), redukującą osadzanie się w silniku popiołu siarczanowego, fosforu i siarki. Dodatkową ochronę jednostki zapewniają systemy TWC (Three-Way Catalysts) oraz DPF (Diesel Particulate Filter), które ograniczają emisje spalin w silnikach benzynowych i diesla, jednocześnie wpływając korzystnie na zużycie paliwa.

 

Obok BMW Longlife-04, Texaco Havoline ProDS V SAE 0W-30 spełnia również wymagania Porsche C30 i VW 504.00/507.00.

 

Źródło: Chevron

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).