Ogumienie Hankook fabrycznie w BMW i4 | MOTOFAKTOR

Ogumienie Hankook fabrycznie w BMW i4

person Adrian Januszkiewicz 14/04/2022

Hankook fabrycznie wyposaża BMW i4 Gran Coupé w swoje opony UHP Ventus S1 evo 3.

Rozmiary obejmują ogumienie mieszane 18- i 19-calowe. Oprócz tego dostępne są rozmiary 19 cali jako opony typu run-flat i 18 cali jako opony jednolite. W BMW i4 stosowane są opony Ultra High Performance(UHP) typu Ventus S1 evo 3.

 

Dostosowanie opony do pojazdu elektrycznego, takiego jak BMW i4, jest wyjątkowo złożonym procesem – mówi Sanghoon Lee, prezes Hankook Tire Europe – Dlatego teraz spłaca się to, że już wiele lat temu znacznie rozszerzyliśmy badania w tej dziedzinie. Za sprawą BMW i4 jeszcze bardziej wzmacniamy naszą obecność w obszarze sportowych pojazdów elektrycznych, co bardzo mnie cieszy.

 

Ventus S1 evo 3 łączy wzmocnioną ściankę boczną z wysoce wytrzymałym rdzeniem stopki, zapewniając sportowo-dynamiczne prowadzenie i precyzję kierowania. Ponadto lekka osnowa z rayonu i specjalny aramidowy materiał kompozytowy w obszarze opasania częściowo ograniczają niepożądany wzrost obwodu tocznego nawet przy bardzo dużych prędkościach, co pozytywnie ma wpływać także na stabilność jazdy i precyzję kierowania. Niezbędną przyczepność oraz wysokie właściwości trakcyjne i skuteczność hamowania zapewnia specjalna mieszanka bieżnika, w której zastosowano wysokowydajne żywice naturalne.

Źródło: Hankook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).