Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników z Dynacoat – marką AkzoNobel | MOTOFAKTOR

Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników z Dynacoat - marką AkzoNobel

person Redakcja 13/02/2020

Partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników ponownie jest firma AkzoNobel, tym razem reprezentowana przez markę Dynacoat.

AkzoNobel to firma z pasją malowania oraz ekspert w produkcji farb i lakierów, kreujący standardy w kolorze i ochronie powierzchni. Firma z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 150 krajach. W Polsce AkzoNobel jest obecne od ponad 20 lat, oferując na rynku m.in lakiery i powłoki stosowane w przemyśle transportowym oraz szeroką sieć dystrybucji. Marki Dynacoat i Wanda cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

 

Firma AkzoNobel była patronem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników już w roku 2019. Dla ich uczestników przygotowała kilka konkurencji, a wśród nich m.in. przygotowanie elementu do polerowania i polerowanie pod pomiar spectrofotometrem, przygotowanie koloru na wadze według danych z pomiaru spectrofotoemetrem, czy mierzenie szpachli na wadze po dodaniu utwardzacza.

 

Tym razem AkzoNobel pojawi się na Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodych Lakierników ze swoją marką Dynacoat.

Dynacoat oferuje kompaktowy system łatwych w użyciu produktów zapewniających perfekcyjne, profesjonalne wykończenie za każdym razem: zmywacze, szpachlówki, podkłady, system lakierów bazowych, lakiery bezbarwne, lakiery nawierzchniowe, utwardzacze oraz dodatki.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników 2020 to już piąta edycja konkursu. Wydarzenie gromadzi ekspertów branży lakierniczej i liczne grono uczniów szkół o kierunkach lakiernik samochodowy. Do konkursu zgłaszają się szkoły z całej Polski, a ze względu na duże zainteresowanie liczba konkurencji jest stale rozbudowywana. Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników to także okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji o tym, jak zachęcić młodzież do wyboru zawodu lakiernika samochodowego.

W tym roku finał Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników odbędzie się w dniach 26-29 marca podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

Źródło: AkzoNobel

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).