Odszedł Michał Breguła – Dyrektor Finansowy Auto Partner SA | MOTOFAKTOR

Odszedł Michał Breguła - Dyrektor Finansowy Auto Partner SA

person Adrian Januszkiewicz 9/09/2019

Dziś rano zarząd Auto Partner S.A. poinformował o śmierci Michała Breguły, Dyrektora Finansowego spółki i członka jej zarządu.

Dzisiaj Auto Partner S.A. opublikował następujące oświadczenie:

 

Szanowni Państwo, 

 

Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy o śmierci Michała Breguły – Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu Auto Partner SA. 

 

Nagła i przedwczesna śmierć naszego kolegi i partnera jest dla nas ogromną stratą. 

 

Michał był człowiekiem honorowym, pełnym zaangażowania, charyzmy oraz chęci życia. Tym trudniej wyrazić nasz smutek związany z jego odejściem. 

 

Jesteśmy myślami z Rodziną Michała. 

 

Zarząd i pracownicy Auto Partner S.A.  

 

Zespół redakcyjny Motofaktor.pl również składa wyrazy współczucia dla rodziny oraz współpracowników Pana Michała.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).