Odpowiedz na pytania i zdobądź kalendarze Hella | MOTOFAKTOR

Odpowiedz na pytania i zdobądź kalendarze Hella

person Redakcja 8/12/2020

Odpowiedz na 4 pytania i zdobądź zestawy kalendarzy od Hella.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Hella przygotowała konkurs z nagrodami. 5 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestawy najnowszych kalendarzy Hella (ściennych i biurkowych).

 

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

1. Jak nazywa się najnowszy tester Hella Gutmann Solutions:

a) mega macs 2021

b) mega macs ONE

c) mega macs 77

 

2. W jakiej sytuacji potrzebna jest kalibracja reflektorów LED Matrix:

a) Po wymianie opon

b) Razem z wymiana wycieraczek

c) Po wymianie szyby przedniej

 

3. Ile powietrza przypada na 1 kg paliwa w mieszance stechiometrycznej:

a) 1 kg

b) 14,7 kg

c) 147 g

 

4. Najnowsza reklama HELLA nawiązuje do lekkości i radości związanej z oświetleniem marki HELLA. Jakie ty masz odczucia rozpakowując i montując produkty HELLA?

 

Udzielenie odpowiedzi ułatwią informacje na portalu Hella Tech World. Prosimy je przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).