Odplamiacz Sonax Xtreme w ofercie Parysa | MOTOFAKTOR

Odplamiacz Sonax Xtreme w ofercie Parysa

person Adrian Januszkiewicz 1/06/2020

W ofercie firmy Parys pojawił się specjalny odplamiacz do tapicerki i alcantary Sonax Xtreme.

Odplamiacz do tapicerki i alcantary to silny, ale bezpieczny dla powierzchni preparat do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń, które mogą pojawić się we wnętrzu samochodu. Usuwa plamy z, m.in.: kremów, smarów, tłuszczu, makijażu, pasty do butów, tuszu itp. Jego formuła umożliwia usuwanie nawet zaschniętych zabrudzeń. Można stosować go na materiały takie jak: wykładzina, tapicerka, podsufitka, czy wspomniana wcześniej alcantara.

 

Sposób użycia: Przed użyciem odkurzyć czyszczoną powierzchnię. Spryskać punktowo zabrudzenie i odczekać kilka sekund, a następnie zaaplikować na ściereczkę z mikrofibry (SONAX 416800) i zetrzeć brud z czyszczonego miejsca. Wytrzeć do sucha za pomocą czystej ściereczki z mikrofibry. Jeżeli jest to konieczne powtórzyć proces.

 

Źródło: Parys

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).