Oddział Autos w Jarosławiu zmienił adres | MOTOFAKTOR

Oddział Autos w Jarosławiu zmienił adres

person Adrian Januszkiewicz 14/05/2019

Oddział Autos w Jarosławiu od 9 maja zaprasza klientów do nowej lokalizacji. Filię przeniesiono na ul. Flisacką 7.

Nowa lokalizacja mieści się nieopodal zjazdu z DK nr 77 i 94, co oznacza wygodny dojazd dla klientów. Nowy sklep to również większa niż dotychczas powierzchnia sprzedażowa i magazynowa, która w sumie wynosi blisko 800 m2 oraz duży, wygodny parking dla klientów.

 

Bez zmian pozostają natomiast godziny otwarcia i dane kontaktowe placówki.

 

Dane kontaktowe do oddziału Autos Jarosław:

 

Ul. Flisacka 7

37-500 Jarosław

tel. tel. +48 16 627 11 65

e-ma­il: jaroslaw@​autos.​com.​pl

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 7:00 – 18:00

sob.: 8:00 – 14:00

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).