NSK: pełna oferta produktów na targach we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

NSK: pełna oferta produktów na targach we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 19/07/2018

Firma NSK zaprezentuje na targach Automechanika Frankfurt 2018 rozszerzoną ofertę części zamiennych do samochodów.

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie w dniach 11 do 15 września 2018 firma NSK Europe zaprezentuje stale poszerzaną ofertę produktów dla niezależnego rynku części zamiennych do samochodów. Flagowym produktem jest popularny system ProKIT, ale firma NSK znacznie rozszerzyła liczbę dostępnych części. Spółka zaprasza wszystkich gości odwiedzających targi Automechanika na swoje stoisko (hala 4, stoisko C51), gdzie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat oferty.

 

Na 240 m kw. stoiska firma będzie prezentować innowacyjne produkty i strategie opracowane w celu zapewnienia partnerom biznesowym i właścicielom warsztatów większej zyskowności, wydajności i efektywności. Firma zaprezentuje na targach Automechanika także szeroki wybór rozwiązań łożyskowych dla przekładni i silników samochodowych wraz z produktami opartymi o technologie opracowane z myślą o przyszłości.

 

Pod hasłem “Szybciej, bezpieczniej, bardziej niezawodnie” NSK przedstawi także swoją kompleksową ofertę szkoleniową. W szczególności skupi się na części swojego dostępnego programu szkoleniowego – odwiedzający będą mogli skorzystać z możliwości szkolenia na żądanie, które pomoże im więcej dowiedzieć się o łożyskach piast oraz ich montażu, użytkowaniu i konserwacji. Na stoisku NSK będzie można zobaczyć modele produktów z przekrojami częściowymi, a także narzędzia wymagane do zapewnienia prawidłowego montażu bez uszkodzenia łożysk i/lub pojazdu.

 

Szkolenie zostanie uzupełnione o filmy, które dostarczą informacji na temat prawidłowego montażu łożysk piast oraz wielu innych użytecznych wskazówek i porad.

 

Na stoisku znajdzie się także ściana ekspozycyjna przedstawiająca wybór zestawów łożysk ProKIT. Rozwiązania ProKIT w pojedynczym opakowaniu zawierają tylko w 100% oryginalne łożyska i wysokiej jakości komponenty, dzięki czemu wymiana części jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej niezawodna.

 

Kolejną ciekawostką będzie specjalna strefa nazwana “Bearing assembly experience”. Goście będą mogli wykorzystać otrzymany zestaw komponentów do złożenia gotowego łożyska kulkowego. Po jego poprawnym montażu odwiedzający zabiorą ze sobą do domu łożysko w formie upominku – przewidziano również nagrody za najszybszy czas montażu.

 

Zespół ekspertów NSK powita na stoisku wszystkich odwiedzających gości i omówi konkretne wymagania ich zastosowań wraz z przedstawieniem możliwych dostępnych rozwiązań.

 

W programie prezentacji zaplanowano również, że codziennie w godzinach 17:00-18:00 na stoisku będzie organizowany koktajl z przekąskami.

 

Każdy, kto planuje odwiedzić wystawę Automechanika 2018 i jest zainteresowany bezpłatnymi biletami wstępu na targi, może wysłać wiadomość e-mail na adres: marketing-europe@nsk.com.

 

Źródło: NSK Europe

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).