NRF organizuje wakacyjny konkurs kolarski | MOTOFAKTOR

NRF organizuje wakacyjny konkurs kolarski

person Redakcja 28/07/2023

NRF zachęca swoich klientów, jak i wszystkich zainteresowanych do udziału w kolarskim konkursie, który potrwa do końca wakacji.

 

Aby wziąć udział w zabawie należy dołączyć do kolarskiej wirtualnej grupy NRF w aplikacji Strava.

 

Do wygrania profesjonalny strój kolarski NRF (spodenki i koszulka).

 

By wygrać, wystarczy w następujących kategoriach znaleźć się w TOP 3:

 

  1. Największa suma km tygodniowo
  2. Najdłuższa trasa pokonana jednorazowo
  3. Trasa z największą wysokością tygodniowo

 

Konkurs trwa od 01.08 do 31.08.2023 r.

 

Akcja jest rozliczana tygodniowo. W jednym tygodniu nagrodzonych zostanie max. 9 osób. Każdy uczestnik może być nagrodzony tylko raz.

 

Źródło: NRF

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).