Nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio i Hydroconnect | MOTOFAKTOR

Nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio i Hydroconnect

person Adrian Januszkiewicz 18/05/2021

Valeo udostępniło nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio oraz Valeo Hydroconnect z zastosowaniem do aut osobowych i dostawczych.

Marka Valeo Silencio jest obecna na rynku wtórnym od 1998 r. Oferuje ponad 300 referencji wycieraczek różnego typu: szkieletowych, hybrydowych, płaskich, w technologii Aquablade oraz wycieraczek dedykowanych do tylnych szyb pojazdów. Wszystkie wycieraczki Valeo Silencio charakteryzują się jakością premium, są wyposażone w oryginalne mocowanie wycieraczki do ramienia (adapter). Są to produkty oryginalne lub o jakości identycznej z produktem oryginalnym. Gama Valeo Silencio pokrywa 99% europejskiego parku pojazdów osobowych i dostawczych.

 

W skład gamy Valeo Silencio wchodzą także wycieraczki Valeo Aquablade – absolutna innowacja w systemach wycierania. Płyn spryskiwaczy jest dystrybuowany systemem kanalików i jest podawany na szybę bezpośrednio przed wycieraczkę na całej jej długości. 15 referencji Valeo Aquablade produkowanych przez Valeo na oryginalne wyposażenie takich pojazdów jak Volvo XC60, V60, S60, Mercedes-Benz klasy GLE, S, SL, Ford Galaxy III i S-Max II jest już dostępnych na rynku wtórnym.

 

Wycieraczki Valeo Hydroconnect są obecne na rynku wtórnym od 2016 r. To gama 42 płaskich wycieraczek jakości premium z uniwersalnymi adapterami dedykowana dla rynku wtórnego.

 

Firma Valeo wyprodukowała w 2020 r. łącznie 130 mln wycieraczek.

Katalog można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).