Katalog NSK dostępny online | MOTOFAKTOR

Katalog NSK dostępny online

Firma NSK uruchomiła internetowy katalog produktowy prezentujący asortyment zestawów łożysk piast kół dla rynku AAM.

Nowy katalog online NSK zawiera kompleksowy zestaw rozwiązań ProKIT pogrupowanych według referencji producentów OE na produkty przeznaczone do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i do zastosowań w osiach pojazdów. W celu wyświetlenia listy dostępnych zestawów ProKIT użytkownicy odwiedzający stronę wprowadzają po prostu nazwę producenta i model pojazdu.

 

Nowy katalog zawiera stale powiększaną ofertę ProKIT, która obecnie jest dopasowana do niemal każdego rodzaju zastosowania na rynku europejskim. Dla użytkowników chcących wykorzystać bardziej szczegółowe filtry dostępna jest funkcja zaawansowanego wyszukiwania.

 

Strona umożliwia tworzenie list obserwowanych komponentów, dokonywanie porównań, wyróżnianie ulubionych producentów i pobieranie kart produktu. Każda karta danych produktu ProKIT zawiera dokładne specyfikacje wybranych łożysk piast kół, w tym markę pojazdu, model, rok produkcji i numer referencyjny OE. Arkusze danych są przedstawione w formacie PDF, dzięki czemu bez problemu można je przeglądać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym.

 

Serwis jest dostępny w dziewięciu wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, polskiej, portugalskiej, tureckiej, rosyjskiej i japońskiej.

 

W przypadku potrzeby rozszerzonego wsparcia dystrybutorzy NSK, hurtownicy i właściciele warsztatów są proszeni o kontakt bezpośredni.

 

Nowy katalog online można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: NSK

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).