Katalog NSK dostępny online | MOTOFAKTOR

Katalog NSK dostępny online

person Adrian Januszkiewicz 30/06/2020

Firma NSK uruchomiła internetowy katalog produktowy prezentujący asortyment zestawów łożysk piast kół dla rynku AAM.

Nowy katalog online NSK zawiera kompleksowy zestaw rozwiązań ProKIT pogrupowanych według referencji producentów OE na produkty przeznaczone do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i do zastosowań w osiach pojazdów. W celu wyświetlenia listy dostępnych zestawów ProKIT użytkownicy odwiedzający stronę wprowadzają po prostu nazwę producenta i model pojazdu.

 

Nowy katalog zawiera stale powiększaną ofertę ProKIT, która obecnie jest dopasowana do niemal każdego rodzaju zastosowania na rynku europejskim. Dla użytkowników chcących wykorzystać bardziej szczegółowe filtry dostępna jest funkcja zaawansowanego wyszukiwania.

 

Strona umożliwia tworzenie list obserwowanych komponentów, dokonywanie porównań, wyróżnianie ulubionych producentów i pobieranie kart produktu. Każda karta danych produktu ProKIT zawiera dokładne specyfikacje wybranych łożysk piast kół, w tym markę pojazdu, model, rok produkcji i numer referencyjny OE. Arkusze danych są przedstawione w formacie PDF, dzięki czemu bez problemu można je przeglądać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym.

 

Serwis jest dostępny w dziewięciu wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, polskiej, portugalskiej, tureckiej, rosyjskiej i japońskiej.

 

W przypadku potrzeby rozszerzonego wsparcia dystrybutorzy NSK, hurtownicy i właściciele warsztatów są proszeni o kontakt bezpośredni.

 

Nowy katalog online można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: NSK

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).