Nowy dodatek do podłoży plastikowych Standox

Nowy dodatek do podłoży plastikowych Standox

person Redakcja 21/02/2023

Standox wprowadziła do swojej oferty łatwy w użyciu dodatek do podłoży plastikowych - VOC Xtreme Plastic Additive U7660.

Produkt należy do innowacyjnego systemu Standox Xtreme, który pozwala na suszenie w temperaturze 60°C, 40°C, a nawet 20°C. Dzięki temu jest wyjątkowo oszczędny i elastyczny. Dodatek umożliwia aplikację lakieru bazowego już po 5 minutach odparowania, oszczędzając czas, materiały i energię. Co więcej, jest niesamowicie wszechstronny – można go dodawać do białych, szarych i czarnych odcieni wypełniaczy VOC Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 i VOC Xtreme Filler U7600.

Pokazujemy profesjonalnym warsztatom lakierniczym, że mogą osiągać wysokiej jakości rezultaty przy jednoczesnym zachowaniu efektywności energetycznej w swoich serwisach. Stosując nasz nowy dodatek VOC Xtreme Plastic Additive U7660 w połączeniu z rewolucyjnymi wypełniaczami VOC Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 i VOC Xtreme Filler U7600 lakiernicy wybierają najszybszy profesjonalny system do renowacji podłoży z tworzyw sztucznych, który pozwala osiągnąć wysoką jakość naprawy, nie rezygnując z efektywności energetycznej czy korzyści finansowych. Harald Klöckner Axalta International Training Leader i Refinish Product Specialist

 

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak uzyskać wysokiej jakości wykończenia na podłożach z tworzyw sztucznych odwiedź z naszą stronę https://www.standox.pl.

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).