Nowości Unimetal na TTM 2024

Nowości Unimetal na TTM 2024

Unimetal to największy w Polsce producent linii diagnostycznych i wyposażenia dla Stacji Kontroli Pojazdów. Unimetal będzie można znaleźć w pawilonie 7A na stoisku nr 13.

Unimetal to polski producent nowoczesnego wyposażenia dla stacji kontroli pojazdów i warsztatów oraz twórca systemów zarządzania procesem badań technicznych pojazdów w zintegrowanych ścieżkach diagnostycznych. Firma posiada własną fabrykę produkującą urządzenia, centrum badawczo-rozwojowe, zespół doradców techniczno-handlowych oraz serwis fabryczny działający na terenie całego kraju.

Unimetal produkuje wyposażenie do diagnostyki pojazdowej: urządzenia rolkowe do badania hamulców, testery zawieszenia, płyty zbieżności, szarpaki, zestawy do geometrii.

W 2023 r. Unimetal przyjęto do CITAInternational Motor Vehicle Inspection Committee. CITA to światowa organizacja, z siedzibą w Brukseli, zrzeszająca podmioty zajmujące się badaniami technicznymi i naukowymi pojazdów samochodowych, oraz stanowieniem prawa. Unimetal to jedyna polska firma będąca członkiem korporacyjnym CITA.

Urządzenia firmy pracują w tysiącach stacji, w ponad 30 krajach świata. Zamontowane s a na stacjach kontroli pojazdów, w profesjonalnych serwisach samochodowych, w instytucjach państwowych i badawczych: policji, Inspekcji Transportu Drogowego (ITD), Instytutcie Transportu Samochodowego (ITS), Przemysłowym Instytucie Motoryzacji (PIMOT), Politechnice Warszawską, Politechnice Krakowską. Z urządzeń firmy Unimetal korzysta także armia NATO, w tym polska, brytyjska i amerykańska.

Na tegorocznych Targach Techniki Motoryzacyjnej Unimetal zaprezentuje ciekawe nowości, takie jak miernik cząstek stałych, aplikację UniFoto do przechowywania zdjęć badanego pojazdu, program Multiline dający możliwość przeprowadzania równocześnie wielu badań kilku pojazdów w tym samym czasie, dwukierunkowe urządzenia rolkowe (dzięki tej opcji można sprawdzić hamulce pojazdu najeżdżając na rolki z obu stron) oraz wiele innych nowych rozwiązań dla SKP.

20-tonowy szarpak z dodatkową opcją samocentrowania to super oferta dla SKP.
20-tonowy szarpak z dodatkową opcją samocentrowania to super oferta dla SKP.

Zdecydowanym hitem tych targów będzie najnowszy model szarpaka do ultra ciężkich pojazdów. SZ-20A to maszyna którą pokochają fachowcy! 20-tonowy szarpak z dodatkową opcją samocentrowania to super oferta dla SKP, warsztatów, a przede wszystkim serwisów ciężarowych. Charakteryzuje się dużą mocą pozwalającą przy maksymalnym obciążeniu uzyskać odpowiednio szybkie szarpnięcia płyt i pełen zakres ruchu. Sprawdzi się tam, gdzie liczy się profesjonalizm.

Samocentrujący 20-tonowy szarpak SZ-20A to sprzęt ,,wagi ciężkiej”, który dziś wygrywa na rynku i otrzymał Złoty Medal Targów MTP 2024.

Unimetal zaprasza również na „Żywy warsztat”, gdzie będzie szansa zobaczyć możliwości mobilnej naposadzkowej modułowej linii diagnostycznej SMART MOBILE oraz niezawodnej geometrii z serii Quantum 3D w akcji.

Źródło: Unimetal

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).