Nowości Sonax do pielęgnacji opon, skór i plastików | MOTOFAKTOR

Nowości Sonax do pielęgnacji opon, skór i plastików

Trzy nowe preparaty do pielęgnacji i czyszczenia różnych materiałów poszerzają gamę produktów Sonacx Xtreme.

Sonax Xtreme Do pielęgnacji opon i gumy matowy 500 ml

To środek, który wnika głęboko w strukturę gumy i pozostawia długotrwałą powłokę ochronną (z zapobiegającym wysuszaniu filtrem UV) oraz sprawia, że powierzchnia pozostaje czysta i matowa. Zapewnia ochronę przed zabrudzeniami, warunkami atmosferycznymi, przedwczesnym pękaniem i starzeniem się materiału. Odświeża również kolor, a używany regularnie, zapobiega typowym dla opon brązowym przebarwieniom. Dzięki wysokiej wydajności pozwala zabezpieczyć nawet do 60 opon.

Sonax Xtreme Detailer do plastiku 500 ml

Wielozadaniowy detailer do plastików wewnętrznych i zewnętrznych takich jak kokpit, deska rozdzielcza, boczki drzwi i foteli, elementy ozdobne, listwy zewnętrzne, spojlery, osłony błotników itp. Czyści, konserwuje, zabezpiecza i odświeża wygląd elementów z tworzyw sztucznych. Zapewnia głęboki połysk oraz poprawia intensywność koloru. Zmniejsza widoczność drobnych rys i otarć na nielakierowanych elementach plastikowych. Polecany również do czyszczenia i odświeżania elementów plastikowych w komorze silnika.

Sonax Xtreme Mleczko do skóry matowe 500 ml

Czyszcząco-pielęgnujący preparat do tapicerek z gładkiej skóry naturalnej lub syntetycznej. Odpowiedni również do skóry perforowanej. Dzięki zawartości olejku jojoba doskonale nawilża i nadaje tapicerce gładkości, bez niepożądanych efektów śliskości lub lepkości. Doskonale impregnuje i chroni przed ponownym zabrudzeniem. Przywraca naturalną sprężystość i przyjemny, naturalny skórzany zapach.

 

Źródło: Parys

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).