Nowości serii SONAX Profiline w ofercie Parysa | MOTOFAKTOR

Nowości serii SONAX Profiline w ofercie Parysa

person Adrian Januszkiewicz 28/01/2020

SONAX rozpoczął rok 2020 od świętowania 70-lecia firmy, które przy okazji stało się doskonałą okazją do zaprezentowania wielu nowych produktów.

Już w styczniu na polskim rynku pojawiły się 3 nowe produkty z serii Profiline przeznaczonej dla auto detailingu. Są to: pasta polerska Ultimate Cut 6+/3, środek do usuwania śladów po wodzie Waterspot Remover oraz zabezpieczenie reflektorów Headlight Coating.

 

SONAX Profiline Ultimate Cut 6+/3 jest nowoczesną pastą polerską, która charakteryzuje się wyjątkową siłą cięcia (6+), przy zapewnieniu nabłyszczenia na poziomie 3. Ma to pozwalać na szybkie usuwanie wszelkich niedoskonałości z lakieru, również rys, zmatowień itp. Można stosować ją zarówno z rotacyjną maszyną polerską, jak i orbitalną (tzw. dual action). Pasta nie zawiera silikonów i innych wypełnień. Jest bezpieczna dla lakieru, elementów plastikowych, szkła i zdrowia użytkownika.

 

SONAX Profiline Waterspot Remover to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest eliminacja ciężkich do usunięcia śladów po tzw. „twardej wodzie” (pozostałości wapnia i magnezu), które powstają po myciu samochodu, deszczu itp. Można stosować go do wszystkich zewnętrznych elementów pojazdu, w tym folii czy lakierów matowych. Nie zawiera kwasów: fluorowodorowego i solnego, dzięki czemu jest bezpieczny dla powierzchni (również dla powłok ochronnych).

 

SONAX Profiline Headlight Coating, czyli ceramiczna, krzemowo-węglową powłoka, chroniąca klosze lamp przed matowieniem i promieniowaniem UV. Można stosować ją na nowe klosze bez wcześniejszego ich polerowania lub na klosze w aucie używanym po uprzednim wypolerowaniu. Ma zapewniać ochronę reflektorów do 12 miesięcy. Jedno opakowanie zawiera 10 saszetek, co ma pozwalać na zabezpieczenie 10 par reflektorów. Została również przetestowana i zatwierdzona przez firmę OSRAM.

 

Źródło: Parys

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).