Nowości produktowe w ofercie Auto Partner S.A. | MOTOFAKTOR

Nowości produktowe w ofercie Auto Partner S.A.

person Adrian Januszkiewicz 5/07/2019

Oferta Auto Partner S.A. poszerzyła się o części zamienne Impergom oraz kompresory zawieszenia pneumatycznego dostawców AMK oraz WABCO.

Firma Impergom ma długą i solidną historię, została założona w 1976 roku przez Benito Fusco, który czerpał doświadczenie z założonej w 1938 r. firmy Original Imperium. Może poszczycić się licznymi certyfikatami – certyfikatem jakości ISO 9001:2015, deklaracją zgodności BER, która potwierdza, że produkty są oryginalnymi częściami zamiennymi lub częściami zamiennymi o równoważnej jakości, oraz deklaracją zgodności REACH, która potwierdza, że produkty nie są toksyczne.

 

Spółka AMK Group z siedzibą w Kirchheim unter Teck w Niemczech od ponad pięćdziesięciu lat jest jednym z liderów rynku w technologii napędów elektrycznych, technologii sterowania, inżynierii automatyki przemysłowej i motoryzacji. Jest dostawcą pierwszomontażowym dla takich marek jak Mercedes-Benz, BMW czy Land Rover.

 

WABCO to jeden z czołowych, światowych dostawców elektronicznych układów hamulcowych, układów stabilizacji jazdy, zawieszenia i kontroli napędu do pojazdów użytkowych. Produkuje również układy ABS i inne wyroby związane ze sterowaniem pojazdu. WABCO dostarcza produkty na pierwszy montaż światowym producentom ciężarówek, przyczep, autobusów i samochodów, jest także partnerem firmy Cummins Engine Co.

 

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner S.A.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).