Nowości Bosch: czujniki TPMS Bosch QUICK FIT i przyrząd TPA 300 | MOTOFAKTOR

Nowości Bosch: czujniki TPMS Bosch QUICK FIT i przyrząd TPA 300

person Redakcja 20/02/2023

Bosch wprowadził do oferty uniwersalne czujniki QUICK FIT systemu TPMS do monitorowania ciśnienia w kołach, które pasują do aż 90% pojazdów w UE.

QUICK FIT – nowe czujniki Bosch do systemów monitorowania ciśnienia w kołach TPMS, Fot. Bosch

Od 2014 roku wszystkie nowe pojazdy w Unii Europejskiej muszą być wyposażone w system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). Uniwersalne czujniki firmy Bosch systemu TPMS mierzą temperaturę i ciśnienie powietrza bezpośrednio w kołach pojazdu i przekazują wartości drogą radiową do sterownika w czasie rzeczywistym. Ciągła kontrola ciśnienia w kołach zapobiega niezauważalnym ubytkom i tym samym w istotny sposób przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Przestrzeganie zalecanego ciśnienia w kołach zapewnia także optymalne zużycie paliwa, zwiększając zasięg jazdy i przyczynia się do mniejszego zużycia ogumienia.

 

Bosch TPA 300
Fot. Bosch

Do programowania czujników stworzono dla warsztatów urządzenie TPA 300 z intuicyjnym i kolorowym wyświetlaczem. TPA 300 obsługuje wszystkie popularne programowalne czujniki OE w autach osobowych i dostawczych. Pokrycie rynku pojazdów w UE to aż 95%! Szybka i łatwa obsługa przyrządu umożliwia nieskomplikowane programowanie czujników oraz realizację krok po kroku procedur adaptacji w pojeździe. Regularne aktualizacje oprogramowania w zakresie funkcji, pojazdów i pokrycia czujników zapewniają, że warsztaty są na bieżąco i mogą dokładnie obsługiwać swoich klientów. W cenie czujnika są aż 3 lata aktualizacji oprogramowania gwarantujące dostęp do nowych funkcji i nowych czujników.

 

Obejrzyj film i zobacz, jak proste i szybkie jest programowanie czujników Bosch QUICK FIT przy pomocy TPA 300:

Jeśli jesteś zainteresowany, to nie przegap extra okazji.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Bosch

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).