Nowości Bosch: czujniki TPMS Bosch QUICK FIT i przyrząd TPA 300 | MOTOFAKTOR

Nowości Bosch: czujniki TPMS Bosch QUICK FIT i przyrząd TPA 300

Bosch wprowadził do oferty uniwersalne czujniki QUICK FIT systemu TPMS do monitorowania ciśnienia w kołach, które pasują do aż 90% pojazdów w UE.
QUICK FIT – nowe czujniki Bosch do systemów monitorowania ciśnienia w kołach TPMS, Fot. Bosch

Od 2014 roku wszystkie nowe pojazdy w Unii Europejskiej muszą być wyposażone w system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). Uniwersalne czujniki firmy Bosch systemu TPMS mierzą temperaturę i ciśnienie powietrza bezpośrednio w kołach pojazdu i przekazują wartości drogą radiową do sterownika w czasie rzeczywistym. Ciągła kontrola ciśnienia w kołach zapobiega niezauważalnym ubytkom i tym samym w istotny sposób przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Przestrzeganie zalecanego ciśnienia w kołach zapewnia także optymalne zużycie paliwa, zwiększając zasięg jazdy i przyczynia się do mniejszego zużycia ogumienia.

 

Bosch TPA 300
Fot. Bosch

Do programowania czujników stworzono dla warsztatów urządzenie TPA 300 z intuicyjnym i kolorowym wyświetlaczem. TPA 300 obsługuje wszystkie popularne programowalne czujniki OE w autach osobowych i dostawczych. Pokrycie rynku pojazdów w UE to aż 95%! Szybka i łatwa obsługa przyrządu umożliwia nieskomplikowane programowanie czujników oraz realizację krok po kroku procedur adaptacji w pojeździe. Regularne aktualizacje oprogramowania w zakresie funkcji, pojazdów i pokrycia czujników zapewniają, że warsztaty są na bieżąco i mogą dokładnie obsługiwać swoich klientów. W cenie czujnika są aż 3 lata aktualizacji oprogramowania gwarantujące dostęp do nowych funkcji i nowych czujników.

 

Obejrzyj film i zobacz, jak proste i szybkie jest programowanie czujników Bosch QUICK FIT przy pomocy TPA 300:

Jeśli jesteś zainteresowany, to nie przegap extra okazji.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Bosch

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).