Nowości Bilstein do dziesięciu modeli samochodów | MOTOFAKTOR

Nowości Bilstein do dziesięciu modeli samochodów

person Redakcja 5/12/2018

Nowe referencje amortyzatorów z serii Replacement i Performance powiększyły ofertę Bilstein.

W katalogu znalazły się także kolejne pozycje sprężyn Bilstein B3 do popularnych na polskim rynku samochodów kompaktowych.

 

Bilstein sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę amortyzatorów i elementów zawieszenia przeznaczoną na aftermarket. Kolejne nowe pozycje z serii Bilstein B4 Replacement przeznaczone są do: Alfy Romeo Giulia (produkowanej od 10/2015-) i Stelvio (12/2016-), Hondy CR-V (12-2016-), Jaguara F-Pace (09/2015-) i Volkswagena Crafter furgon (09/2016-) oraz podwozia do zabudowy (11/2016-).

 

Gamę nowości uzupełniają amortyzatory typu DampMatic* (układ automatycznej zmiany siły tłumienia) do Mercedesa Klasy C w wersji kabriolet (06/2016-) i DampTronic* (aktywny system tłumienia) do Porsche Panamera (03/2009-10/2016).

 

Alternatywą dla wymienionej referencji B4 do Jaguara F-Pace są także nowe w ofercie amortyzatory Bilstein B6-Sport. Należą one do serii Performance, która charakteryzuje się wyższymi parametrami użytkowymi od elementów montowanych fabrycznie.

 

Katalog sprężyn Bilstein B3 powiększył się o nowe referencje przeznaczone do Opla/Vauxhalla Astra J kombi (10/2010-10/2015), Renault Megane III hatchback (11/2008-) i kombi (11/2008-) oraz Volkswagena Transportera T-5 furgon (04/2003-08/2015).

 

* więcej informacji na temat systemów Bilstein DampMatic i Bilstein DampTronic można znaleźć na stronie: https://www.bilstein.com/pl/pl/produkt/bilstein-b4.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).