Nowości AVA CEE (Highway International) na luty 2019 | MOTOFAKTOR

Nowości AVA CEE (Highway International) na luty 2019

person Adrian Januszkiewicz 26/02/2019

Oferta produktów AVA CEE (Highway International) została rozszerzona o 44 nowe pozycje do pojazdów typu off-road, ciężarówek i autobusów.

Oferta produktów AVA CEE (Highway International) została pozszerzona o 44 nowe pozycje dedykowane do pojazdów typu off-road marek Caterpillar, Volvo, Hitachi, JCB, Fendt, Perkins, Case IH, New Holland oraz ciężarówek i autobusów marek VolvoMercedes-BenzDAFRVI oraz MAN.

 

W przypadku pojazdów typu off-road, nowości występują w asortymencie chłodnic olejów, cieczy i kondensatorów. W przypadku ciężarówek i autobusów w asortymencie chłodnic oleju, kompresorów i sprzęgieł wiskotycznych.

 

Wszystkie produkty są dostępne w sprzedaży a szczegółowe informacje o zastosowaniach i cenach można znaleźć w katalogu online marki.

 

Źródło: AVA CEE (Highway International)

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).