Nowość w ofercie Auto Partner – oświetlenie firmy Osram | MOTOFAKTOR

Nowość w ofercie Auto Partner – oświetlenie firmy Osram

person Redakcja 22/08/2019

Do oferty Auto Partnera został wprowadzony asortyment jednego z liderów rynku oświetlenia, firmy Osram.

W ofercie Auto Partner SA znajdują się żarówki do świateł głównych – zarówno halogenowe, jak i ksenonowe, żarówki oświetlenia wnętrza oraz żarówki pomocnicze. Wspomnieć należy tutaj też o hitowym produkcie Osram – innowacyjnym rozwiązaniu Night Breaker Laser, które pozwala na uzyskanie światła o 200% jaśniejszego niż w przypadku żarówki standardowej. Producent intensywnie rozwija także gamę produktów retro, pozwalających na wymianę, w razie konieczności, drogiego oświetlenia LED w nowych pojazdach na elementy wykorzystujące starsze, tradycyjne i tańsze technologie.

 

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).