Nowe okładziny hamulcowe w jakości Meyle-PD do ciężarówek | MOTOFAKTOR

Nowe okładziny hamulcowe w jakości Meyle-PD do ciężarówek

person Adrian Januszkiewicz 6/03/2019

Nowe okładziny hamulcowe Meyle-PD są pierwszymi elementami opracowanymi we współpracy z zespołem wyścigowym.

Nowe okładziny hamulcowe Meyle-PD zatrzymują nawet ciężarówki ważące wiele ton: za pomocą specjalnej mieszanki okładzin ciernych, która została przetestowana w wielostopniowym procesie, można poprawić skuteczność hamowania i skrócić drogę hamowania. Zostały one wykonane według normy ECE-R90 i są dostosowane do ekstremalnych obciążeń występujących w wyścigach pojazdów ciężarowych oraz w codziennym ruchu drogowym.

 

Okładziny Meyle-PD do pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz są wzmocnieniem asortymentu Meyle i uzupełniają sprawdzone okładziny Meyle-PD do transporterów i samochodów osobowych, tworząc wraz z nimi dopasowany, kompletny asortyment do każdego zastosowania.

Naszym celem było opracowanie okładzin hamulcowych, które spełnią wysokie wymagania naszych klientów i oczywiście naszego zespołu wyścigowego. Nowe elementy hamulcowe radzą sobie bez problemu w każdej sytuacji podczas jazdy – przetestowaliśmy to na trasie wyścigowej. Nasi klienci wiedzą, że elementy hamulcowe Meyle poradzą sobie bez problemu w każdej sytuacji. Sven Nielsen kierownik ds. strategii i rozwoju produktów Meyle

Porady warsztatowe Meyle:

  • Meyle zaleca wymianę wskaźników zużycia również podczas wymiany okładzin hamulcowych, ponieważ z reguły nie jest możliwe dalsze używanie styków ostrzegawczych.
  • W przypadku niektórych okładzin hamulcowych należy użyć specjalnego narzędzia do montażu i demontażu. W nowych klockach hamulcowych Meyle-PD do pojazdów ciężarowych zestaw do montażu jest dołączony, aby zapewnić płynną naprawę przy użyciu odpowiedniego narzędzia specjalnego.

 

Okładziny hamulcowe Meyle-PD dla pojazdów ciężarowych zostały zaprezentowane na targach Automechanika 2018 i są już dostępne.

 

Dystrybutorami części MeyleMeyle-HDMeyle-Original i Meyle-PD są Auto Partner S.A. oraz Inter Cars.

 

Źródło: Meyle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).