Nowe okładziny hamulcowe w jakości Meyle-PD do ciężarówek | MOTOFAKTOR

Nowe okładziny hamulcowe w jakości Meyle-PD do ciężarówek

Nowe okładziny hamulcowe Meyle-PD są pierwszymi elementami opracowanymi we współpracy z zespołem wyścigowym.

Nowe okładziny hamulcowe Meyle-PD zatrzymują nawet ciężarówki ważące wiele ton: za pomocą specjalnej mieszanki okładzin ciernych, która została przetestowana w wielostopniowym procesie, można poprawić skuteczność hamowania i skrócić drogę hamowania. Zostały one wykonane według normy ECE-R90 i są dostosowane do ekstremalnych obciążeń występujących w wyścigach pojazdów ciężarowych oraz w codziennym ruchu drogowym.

 

Okładziny Meyle-PD do pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz są wzmocnieniem asortymentu Meyle i uzupełniają sprawdzone okładziny Meyle-PD do transporterów i samochodów osobowych, tworząc wraz z nimi dopasowany, kompletny asortyment do każdego zastosowania.

Naszym celem było opracowanie okładzin hamulcowych, które spełnią wysokie wymagania naszych klientów i oczywiście naszego zespołu wyścigowego. Nowe elementy hamulcowe radzą sobie bez problemu w każdej sytuacji podczas jazdy – przetestowaliśmy to na trasie wyścigowej. Nasi klienci wiedzą, że elementy hamulcowe Meyle poradzą sobie bez problemu w każdej sytuacji.

kierownik ds. strategii i rozwoju produktów Meyle - Sven Nielsen

Porady warsztatowe Meyle:

  • Meyle zaleca wymianę wskaźników zużycia również podczas wymiany okładzin hamulcowych, ponieważ z reguły nie jest możliwe dalsze używanie styków ostrzegawczych.
  • W przypadku niektórych okładzin hamulcowych należy użyć specjalnego narzędzia do montażu i demontażu. W nowych klockach hamulcowych Meyle-PD do pojazdów ciężarowych zestaw do montażu jest dołączony, aby zapewnić płynną naprawę przy użyciu odpowiedniego narzędzia specjalnego.

 

Okładziny hamulcowe Meyle-PD dla pojazdów ciężarowych zostały zaprezentowane na targach Automechanika 2018 i są już dostępne.

 

Dystrybutorami części MeyleMeyle-HDMeyle-Original i Meyle-PD są Auto Partner S.A. oraz Inter Cars.

 

Źródło: Meyle

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).