Nowe lampy LED 24V OSRAM | MOTOFAKTOR

Nowe lampy LED 24V OSRAM

W ofercie LEDowych zamienników dla świateł mijania i drogowych w pojazdach ciężarowych, OSRAM wprowadził nowe modele - lampy sygnalizacyjne LEDriving SLT W5W.

Retrofity OSRAM LEDriving SLT W5W zapewnią nowoczesne, intensywne i równomierne oświetlenie kabiny lub schowka, a także sprawdzą się jako światła pozycyjne lub tablicy rejestracyjnej. Lampy LEDriving SLT stanowią zamiennik konwencjonalnych żarówek W5W i będą pasować do reflektorów wszystkich samochodów. Dzięki wykorzystaniu wydajnych diod i nowoczesnej konstrukcji retrofity te wytwarzają jaśniejsze światło, a dzięki jednorodnej dystrybucji światła zredukowano efekt olśnienia. Dopracowana konstrukcja z zewnętrznym sterownikiem to większa wydajność i wytrzymałość. Chłodno biała barwa światła 6000 K zapewnia światło o wysokim kontraście.

OSRAM LEDriving SLT W5W

Nowe produkty są rozszerzeniem oferty zamienników LED do ciężarówek. W portfolio znajdują się także lampy LEDriving HLT stanowiące alternatywę dla standardowych żarówek halogenowych 24 V do świateł drogowych i mijania – H1, H4 oraz H7. Produkty tej serii również pasują do większości reflektorów, a ich montaż jest bardzo prosty.

Choć retrofitów LED wciąż nie można stosować w oświetleniu zewnętrznym pojazdów, które poruszają się po drogach publicznych, nie ma przeszkód, by korzystać z ich licznych zalet w kabinie pojazdu, maszynach rolniczych, budowlanych czy podczas jazdy off-road.

Źródło: OSRAM

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).