Nowe kompaktowe klucze udarowe Milwaukee | MOTOFAKTOR

Nowe kompaktowe klucze udarowe Milwaukee

Milwaukee wprowadziło na rynek kompaktowe klucze udarowe ½ z nowymi funkcjami i rozwiązaniami.

Nowa generacja kluczy Milwaukee M18 FUEL ma 152 mm długości, o 18 mm mniej niż poprzedni model, umożliwiając w ten sposób użytkownikom dostęp do miejsc, do których nie są w stanie dotrzeć innymi urządzeniami.

 

Klucze łącznie z akumulatorem 5.0Ah ważą jedynie 2,3 kg, a bez niego – 1,6 kg, czyli mniej niż urządzenia o wysokim momencie obrotowym.

 

Według zapewnień producenta, nowe klucze od Milwaukee zapewniają wiodące w branży osiągi: moment zrywający rzędu 881 Nm i moment dokręcania 745 Nm. To o 135 Nm i o 22% wyższy moment w porównaniu do poprzedniej generacji.

 

Moc przekłada się także na szybkość pracy. Klucze M18 FUEL pozwalać mają na usunięcie śruby do 2 razy szybciej przy 2575 obr./min.

Nowe funkcje

Oba klucze posiadają 4 tryby DRIVE CONTROL, które umożliwiać mają przełączanie pomiędzy czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, co maksymalnie ma poszerzać wszechstronność zastosowań.

 

Dodatkowa funkcja regulacji wykręcania śruby zapewniać ma pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejszać obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu.

 

Klucze zostały wyposażone w trzy lampy LED ułatwiające pracę w zaciemnionych przestrzeniach, a także chowany hak do zawieszenia na pasku.

 

Wersja z pierścieniem zabezpieczającym to rozwiązanie dla profesjonalistów, których praca wymaga częstych zmian końcówek, a wersja z pinem ułatwić ma ciągłą pracę na tych samych nasadkach oraz z urządzeniem w powietrzu.

 

Źródło: Milwaukee

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).