Nowe kolekcje odzieży roboczej NEO Tools | MOTOFAKTOR

Nowe kolekcje odzieży roboczej NEO Tools

person Adrian Januszkiewicz 17/12/2020

Marka NEO Tools w swoim najnowszym katalogu BHP zaprezentowała odświeżone kolekcje odzieży roboczej.

Nowy katalog marki NEO do sklepów trafi pod koniec grudnia 2020 r. Obok znanych już propozycji z zakresu ochrony BHP, pojawią się w nim trzy nowe kolekcje ubrań roboczych – Premium, Denim i Camo Navy.

 

Seria Premium to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesny design spotyka tutaj gatunkowe materiały i znane z profesjonalnej odzieży outdoorowej, zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak wzmocnienia Cordura, suwaki YKK czy wypełnienia PrimaLoft.

Wielbicielom klasycznego stylu do gustu przypaść może seria Denim. Oparta o ponadczasowy jeans kolekcja charakteryzuje się wytrzymałością, praktycznością oraz komfortem użytkowania, a jej miejski styl sprawdzać ma się zarówno podczas pracy, jak i na co dzień.

Trzecia z nowych serii ubrań to linia Camo Navy. Inspirowane naturalnymi odcieniami niebieskiego barwy połączone zostały z nieśmiertelnym deseniem moro, który znakomicie sprawdza się w trakcie pracy.

Katalog w wersji cyfrowej jest dostępny do pobrania TUTAJ.

 

Źródło: Grupa Topex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).