Nowe katalogi MANN-FILTER już dostępne | MOTOFAKTOR

Nowe katalogi MANN-FILTER już dostępne

person Adrian Januszkiewicz 3/02/2020

MANN+HUMMEL oferuje teraz warsztatom i dealerom nowe katalogi drukowane 2020/21 swojej marki filtracyjnej MANN-FILTER.

Oferta przedstawiona w katalogach obejmuje 4 900 elementów filtrujących dla ponad 58 400 pojazdów i maszyn na europejski rynek części zamiennych. 114 nowych typów filtrów do najnowszych modeli samochodów, ciężarówek i samochodów terenowych uzupełnia już szeroką gamę filtrów w jakości oryginalnego wyposażenia.

 

Tegoroczna wersja zawiera nowe edycje kategorii „Samochody osobowe i transportery”, „Ciężarówki i autobusy” oraz „Aplikacje przemysłowe i terenowe”. Dostępna cyfrowo „Lista odsyłaczy” również została zaktualizowana i zawiera obecnie ponad 210 000 przekwalifikowań. Tutaj użytkownik może znaleźć odpowiedni produkt MANN-FILTER przy użyciu oryginalnych numerów części zamiennych lub numerów artykułów konkurencji.

 

Nowe katalogi są również dostępne online, a także za pośrednictwem aplikacji MANN-FILTER i wkrótce na DVD.

 

Warsztaty i sprzedawcy mogą uzyskać nowe katalogi bezpłatnie od swojego partnera MANN-FILTER lub bezpośrednio od MANN+HUMMEL pod adresem customer-service@mann-hummel.com.

 

Źródło: MANN+HUMMEL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).