Nowe dwuczęściowe tarcze MEYLE PD już w sprzedaży | MOTOFAKTOR

Nowe dwuczęściowe tarcze MEYLE PD już w sprzedaży

Meyle poszerza swój asortyment o dwuczęściowe tarcze hamulcowe MEYLE PD do popularnych modeli marek BMW i Mercedes-Benz.

 

Nowe tarcze hamulcowe są już w sprzedaży i wyróżniają się typowymi cechami produktu OE, np. dokładnością spasowania, małą głębokością wciskania, obniżoną masą i uzyskiwanymi dzięki temu oszczędnościami paliwa i CO2. Jednocześnie nowe tarcze hamulcowe z linii MEYLE PD oferują wysoką skuteczność działania, komfort jazdy i przemyślaną konstrukcję.

 

Dzięki poszerzeniu asortymentu Meyle kontynuuje ekspansję na rynku części do układu hamulcowego w tych sferach, które dotychczas były zastrzeżone dla producentów samochodów i ich oryginalnych części zamiennych. Siedem nowych numerów katalogowych dwuczęściowych tarczy hamulcowych MEYLE PD do modeli 3–8 BMW serii X3–X5 i Z4 oraz modeli klasy C i klasy E Mercedesa jest już w sprzedaży.

 

Tarcze hamulcowe MEYLE PD są wykonane z aluminiowej lub tłoczonej ze stali piasty, która jest przynitowana do żeliwnego pierścienia ciernego. Ponadto dwuczęściowe tarcze hamulcowe MEYLE PD wyróżniają się typowymi właściwościami produktu MEYLE PD: wysoką skutecznością działania, komfortem jazdy i przemyślaną konstrukcją. Mają one też certyfikat ECE-R90 i ze względu na wysokiej klasy powłokę powierzchni nie wymagają odtłuszczania. Gwarantować ma to długotrwałą ochronę przed korozją. Ze względu na wysoką zawartość węgla dwuczęściowe tarcze hamulcowe są wyjątkowo odporne na nagrzewanie nawet przy wysokim obciążeniu termicznym, np. podczas zjazdu ze stromego wzniesienia, i przez długi czas zapewniają komfort jazdy bez wibracji. W 99% tarcze hamulcowe wyposażone są w śrubę mocującą, która ułatwia montaż w warsztacie.

 

W sprawie dalszych informacji i składania zamówień należy zwrócić się do Meyle lub autoryzowanego przedstawiciela handlowego Meyle.

 

Źródło: Meyle

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).