Nowe dwuczęściowe tarcze MEYLE PD już w sprzedaży | MOTOFAKTOR

Nowe dwuczęściowe tarcze MEYLE PD już w sprzedaży

person Redakcja 5/07/2023

Meyle poszerza swój asortyment o dwuczęściowe tarcze hamulcowe MEYLE PD do popularnych modeli marek BMW i Mercedes-Benz.

 

Nowe tarcze hamulcowe są już w sprzedaży i wyróżniają się typowymi cechami produktu OE, np. dokładnością spasowania, małą głębokością wciskania, obniżoną masą i uzyskiwanymi dzięki temu oszczędnościami paliwa i CO2. Jednocześnie nowe tarcze hamulcowe z linii MEYLE PD oferują wysoką skuteczność działania, komfort jazdy i przemyślaną konstrukcję.

 

Dzięki poszerzeniu asortymentu Meyle kontynuuje ekspansję na rynku części do układu hamulcowego w tych sferach, które dotychczas były zastrzeżone dla producentów samochodów i ich oryginalnych części zamiennych. Siedem nowych numerów katalogowych dwuczęściowych tarczy hamulcowych MEYLE PD do modeli 3–8 BMW serii X3–X5 i Z4 oraz modeli klasy C i klasy E Mercedesa jest już w sprzedaży.

 

Tarcze hamulcowe MEYLE PD są wykonane z aluminiowej lub tłoczonej ze stali piasty, która jest przynitowana do żeliwnego pierścienia ciernego. Ponadto dwuczęściowe tarcze hamulcowe MEYLE PD wyróżniają się typowymi właściwościami produktu MEYLE PD: wysoką skutecznością działania, komfortem jazdy i przemyślaną konstrukcją. Mają one też certyfikat ECE-R90 i ze względu na wysokiej klasy powłokę powierzchni nie wymagają odtłuszczania. Gwarantować ma to długotrwałą ochronę przed korozją. Ze względu na wysoką zawartość węgla dwuczęściowe tarcze hamulcowe są wyjątkowo odporne na nagrzewanie nawet przy wysokim obciążeniu termicznym, np. podczas zjazdu ze stromego wzniesienia, i przez długi czas zapewniają komfort jazdy bez wibracji. W 99% tarcze hamulcowe wyposażone są w śrubę mocującą, która ułatwia montaż w warsztacie.

 

W sprawie dalszych informacji i składania zamówień należy zwrócić się do Meyle lub autoryzowanego przedstawiciela handlowego Meyle.

 

Źródło: Meyle

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).