Czujniki parkowania Elparts od Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2019

W gamie części Elparts od Herth+Buss znalazły się nowe czujniki parkowania, przeznaczone przede wszystkim do aut azjatyckich.

Jako system ostrzegania o bliskości czujniki parkowania emitują fale ultradźwiękowe, rejestrują okres czasu do ich odbicia i wykorzystują to do obliczenia odległości między czujnikiem a przeszkodą. Obowiązuje następująca zasada: im więcej czujników, tym dokładniejsze będzie wykrywanie przeszkody. Im bliżej przeszkody, tym szybciej rozbrzmiewa sekwencja sygnałów ostrzegawczych – dopóki nie uformują ciągłego sygnału ostrzegawczego.

 

W przypadku awarii czujnika można go łatwo wymienić na nowy od Herth+Buss (nr art. 70699 *, J594 *) dzięki dokładnej identyfikacji pojazdu i doskonałemu dopasowaniu. Nowy czujnik jest po prostu przyklejony lub przypięty do zderzaka. Czujniki są dostępne z pasującymi uszczelkami.

 

Czujnik, który już od jakiegoś czasu był obecny w asortymencie Elparts, jest teraz również zawarty w asortymencie Jakoparts dla pojazdów azjatyckich, takich jak Toyota Corolla lub Hyundai iX35.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).