Nowe części Schaeffler do naprawy sprzęgieł aut azjatyckich | MOTOFAKTOR

Nowe części Schaeffler do naprawy sprzęgieł aut azjatyckich

person Adrian Januszkiewicz 24/05/2019

Schaeffler znacząco rozszerzył gamę części do naprawy sprzęgieł w samochodach azjatyckich marek, oferując obecnie pod marką LuK ponad 450 artykułów.

Schaeffler oferuje obecnie pod marką LuK ponad 450 artykułów – od pojedynczych części, takich jak dwumasowe koła zamachowe i wysprzęgliki, aż po kompleksowe rozwiązania naprawcze. Przekłada się to na wiodącą na rynku ofertę dla europejskiego parku samochodowego.

Od ponad 50 lat technologia sprzęgła od Schaeffler cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku. Obecnie nasze sprzęgła montowane są w co trzecim pojeździe produkowanym seryjnie w Europie. Wiedza i doświadczenie związane z produkcją części wyposażenia na pierwszy montaż, mają także przełożenie na nasze rozwiązania dla rynku części zamiennych. W kwestii przeniesienia napędu jesteśmy jednym z liderów rynku w Europie. Oczywiste jest zatem, że stale pracujemy nad optymalizacją naszej oferty części zamiennych, tak aby była ona dostosowana do potrzeb rynku. Rouven Daniel kierownik programu Transmission Systems w Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH & Co. KG

 

Eksperci działu Aftermarket poświęcili ostatnio dużo czasu na rozwój oferty dla rynku europejskiego. W ramach poszerzenia portfolio dodanych zostało 100 nowych referencji dla samochodów marek azjatyckich. Szczególny nacisk położono na wzbogacenie unikatowego asortymentu zestawów naprawczych do naprawy sprzęgła. Teraz dla najpopularniejszych marek azjatyckich samochodów osobowych, takich jak Toyota Avensis, Mazda CX-5, czy Nissan Qashqai, dostępne są klasyczne zestawy LuK RepSet i LuK RepSet Pro, które oprócz tarczy sprzęgła i docisku, zawierają także pasujący wysprzęglik centralny. W ofercie Schaeffler dla samochodów azjatyckich można znaleźć także zestawy LuK RepSet DMF z kołem dwumasowym, czy LuK RepSet 2CT do naprawy podwójnego sprzęgła.

 

Pracownicy warsztatów mogą w prosty i szybki sposób odnaleźć odpowiednią część zamienną lub zestaw naprawczy korzystając z katalogu online lub portalu dla warsztatów www.repxpert.pl. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich informacji technicznych, takich jak filmy montażowe i broszury techniczne.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).