Nowa opona rolnicza Vredestein Traxion Versa Green | MOTOFAKTOR

Nowa opona rolnicza Vredestein Traxion Versa Green

person Adrian Januszkiewicz 21/10/2021

Apollo Tyres wprowadza na rynek nową oponę Vredestein Traxion, zaprojektowaną z myślą o jeździe na stromych pochyłościach.

Opona Traxion Versa Green

Opona Traxion Versa Green ma sprawdzoną konstrukcję bloków Vredestein Traxion, którą wyróżniają nierównoległe, zakrzywione ostrogi bieżnika, zapewniające większą trwałość, wysoki komfort jazdy i maksymalną przyczepność, jak również wysokie właściwości samoczyszczące niezależnie od rodzaju gleby. Nowy zakrzywiony profil bieżnika oraz jego zaokrąglone krawędzie pozwalają zminimalizować uszkodzenia terenów trawiastych, a stalowe opasanie z pierścieniem stabilizującym zapewniać ma doskonałą stabilność na trudnych pochyłościach.

 

Model Vredestein Traxion Versa Green będzie dostępny w popularnym rozmiarze 440/50 R17 IMP 135D. Można go również traktować jako zamiennik rozmiaru 425/55 R17.

 

Firma Apollo Tyres prezentuje nową oponę Vredestein Traxion Versa Green na międzynarodowej wystawie sprzętu rolniczego i ogrodniczego (EIMA) w Bolonii, która odbywa w dniach 19–23 października 2021 r.

 

Opony Traxion Versa Green podczas wystawy EIMA można obejrzeć na stoisku firmy Vredestein Tyres (B5, hala nr 16).

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).