Nowa oferta olejów Blue Print do automatycznych skrzyń biegów | MOTOFAKTOR

Nowa oferta olejów Blue Print do automatycznych skrzyń biegów

person 21/05/2018

Oferta Blue Print została wzbogacona o płyny eksploatacyjne Right First Time.

Oleje przekładniowe do automatycznych skrzyń biegów Blue Print znajdą zastosowanie w skrzyniach biegów montowanych przede wszystkim w samochodach azjatyckich, amerykańskich oraz brytyjskich.

 

Nowe oleje Blue Print oferują optymalny poziom tarcia, a dzięki stabilności termicznej charakteryzują się idealną odpornością na starzenie, zapewniając doskonałą ochronę przed zużyciem we wszystkich warunkach pracy i gwarantując najwyższy możliwy stopień ochrony przed korozją.

Nowa oferta olejów Blue Print do automatycznych skrzyń biegów:

  • ADG05529; OE: 08886-02505, zastosowanie: ChryslerDaihatsuGMHondaHyundaiKiaMINIMitsubishiNissanSubaruToyota;
  • ADG05530; OE: 040000C90SG, zastosowanie: HyundaiJaguarKiaLand Rover;
  • ADG05531; OE: Dexron VI, zastosowanie: różne modele azjatyckie i amerykańskie;
  • ADG05532; OE: 08886-02505, zastosowanie: ChryslerDaewooDaihatsuGMHondaHyundaiIsuzuKiaMINIMitsubishi, NissanSubaruSuzukiToyota.

 

Więcej szczegółów o ofercie Blue Print do automatycznych skrzyń biegów można znaleźć w załączniku.
user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).