Nokian Tyres: firma zwiększa produkcję opon do aut osobowych | MOTOFAKTOR

Nokian Tyres: firma zwiększa produkcję opon do aut osobowych

person Adrian Januszkiewicz 10/07/2018

Nokian Tyres plc chce wprowadzić w fabryce opon osobowych w Nokii pracę w systemie 4-zmianowym, co umożliwi zwiększenie produkcji o ok. 30 proc. i zatrudnienia o 80 osób.

Proces rekrutacji rozpocznie się już wkrótce. Firma planuje zatrudnić wszystkich niezbędnych pracowników w okresie od wrześnią do końca roku. System 4-zmianowy ma zostać wprowadzony najpóźniej z początkiem 2019 roku.

Strategia rozwoju firmy wymaga zwiększenia naszych zdolności produkcyjnych. W ostatnich latach Nokian Tyres intensywnie się rozwija i aby nadal podążać w tym kierunku chcemy podwoić nasz udział w rynku amerykańskim oraz zwiększyć działalność w Europie o 50 proc. w ciągu najbliższych 5 lat. Jednocześnie dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać dotychczasową pozycję lidera na rynkach skandynawskim i rosyjskim. Hille Korhonen Prezes i Dyrektor Generalna Nokian Tyres

 

Obecnie produkcja opon osobowych marki Nokian Tyres w fabryce w Nokii odbywa się w systemie 3-zmianowym 5 dni w tygodniu. W przyszłości jednak zakład działać będzie 6 dni w tygodniu w systemie 4-zmianowym.

 

Źródło: Nokian Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).