NOCO zaprasza na targi Automechanika Frankfurt 2022 | MOTOFAKTOR

NOCO zaprasza na targi Automechanika Frankfurt 2022

person Redakcja 5/08/2022

W dniach 13-17 września br. odbędzie się kolejna edycja targów Automechanika we Frankfurcie. Po raz kolejny firma NOCO zaprezentuje tam swoją ofertę.

 

Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa cykl branżowych targów Automechanika powraca do najważniejszego miejsca – Frankfurtu nad Menem. Chociaż wydarzenie udostępnione będzie także w świecie wirtualnym, wielu uczestników – głównie z Europy – zdecyduje się na spotkania na żywo. To zrozumiałe po ostatnich doświadczeniach i jednocześnie zapowiedź wysokiej frekwencji.

 

Amerykańska firma NOCO specjalizuje się w serwisowaniu akumulatorów stosowanych w motoryzacji. Obecnie trzon oferty stanowią inteligentne ładowarki z serii Genius oraz boostery (urządzenia rozruchowe) GB i GBX. W ubiegłym roku rozpoczęto w Europie sprzedaż baterii litowych (LiFePO4) NLP przeznaczonych do jednośladów czy quadów.

 

Prezentacja firmy NOCO będzie miała miejsce w hali 4, stanowisko B95. W celu uzgodnienia terminu spotkania wystawca prosi o kontakt na slawomir.goslawski@no.co.

 

Źródło: NOCO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).