NOCO partnerem tytularnym FIM ISDE | MOTOFAKTOR

NOCO partnerem tytularnym FIM ISDE

person Redakcja 20/10/2023

NOCO został nowym partnerem tytularnym FIM International Six Days of Enduro (ISDE). Umowę zawarto na dwa lata - obejmuje edycje 2023 i 2024.

 

International Six Days Enduro (ISDE) – Drużynowe Mistrzostwa Świata Zespołów Narodowych zwane potocznie „sześciodniówką” to doroczne drużynowe zawody motocyklowe enduro rozgrywane pod auspicjami Fédération Internationale de Motocyclisme (FIM). Składają się z sześciu jednodniowych etapów rozgrywanych w kolejnych dniach. Taki program imprezy w wyjątkowy sposób weryfikuje nie tylko umiejętności kierowców, ale także ich charakter, kondycję i wytrzymałość maszyn.

Fot. NOCO

W imieniu FIM chciałbym powitać NOCO jako partnera tytularnego FIM International Six Days of Enduro na kolejne dwa lata. NOCO jest uznaną i szanowaną na całym świecie marką z długą historią innowacji i jako taka jest idealnym partnerem wiodącym dla wydarzenia tak kultowego i długotrwałego jak ISDE. Jak udowodniono w przeszłości, wymagający i wyjątkowy charakter ISDE stanowi doskonałą okazję do rozwoju innowacji technicznych – powiedział rzecznik FIM.

 

Pełna treść komunikatu FIM jest dostępna TUTAJ.

 

Źródło: NOCO

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).