Nissens na targach Automechanika Digital Plus | MOTOFAKTOR

Firma Nissens ogłosiła, że będzie obecna podczas tegorocznych targów Automechanika Digital Plus zarówno osobiście, jak i cyfrowo.

Nissens wprowadza do swojej oferty wiele nowości w różnych kategoriach produktowych, które zostaną przedstawione w tym tygodniu we Frankfurcie nad Menem i online.

Sesje Nissens online

Nissens zaprasza do odwiedzenia swoich codziennych spotkań online – szczegóły poniżej (brak konieczności rejestracji na sesję online Nissens):

 

Informacje produktoweNowości produktowe, jesień 202109:00Join the session
Rozmowy ekspertówNowoczesny system z pompą ciepła10:00Join the session
Rozmowy ekspertówTurbodoładowanie10:00Join the session
Rozmowy ekspertówZarządzanie emisją spalin, zawory EGR10:00Join the session
Informacje produktoweNowości produktowe, jesień 202113:00Join the session
Rozmowy ekspertówNowoczesny system z pompą ciepła14:00Join the session
Rozmowy ekspertówTurbodoładowanie14:00Join the session
Rozmowy EkspertówZarządzanie emisją spalin, zawory EGR14:00Join the session

Stoisko Nissens na targach

Tych, którzy będą odwiedzać targi „fizycznie”, Nissens zaprasza do swojego stanowiska w Hali 3.0, Stoisko B55. 

 

Źródło: Nissens

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).