Nissens eXperts - nowa platforma dla warsztatów | MOTOFAKTOR

Nissens eXperts - nowa platforma dla warsztatów

Nissens eXperts to nowa witryna internetowa dedykowana dla warsztatów serwisujących układy chłodzenia i klimatyzacji samochodowej.

Wsparcie produktowe i szkolenia w jednym miejscu

Nowa platforma Nissens to łatwa w użyciu strona internetowa, a zarazem zbiór ponad 100 materiałów technicznych. W jej skład wchodzą: informacje techniczne, wskazówki, biuletyny, klipy szkoleniowe i inne materiały dydaktyczne przeznaczone dla mechaników. Gdy pojawia się nowy produkt Nissens, wszelkie informacje techniczne trafiają bezpośrednio do platformy. Odwiedzający witrynę mogą pobrać lub wydrukować zawarte w niej materiały.

 

Wartości dodane od Nissens dla profesjonalistów na rynku wtórnym

Nissens będzie kontynuował rozbudowę portalu i systematycznie dodawał nowe informacje oraz wiele ciekawych funkcji, tak aby dostarczać cenne informacje techniczne warsztatom. Wraz z materiałami technicznymi na temat najnowszych technologii, portal będzie wzbogacał się także o praktyczne porady i narzędzia, z których mechanicy będą mogli korzystać w codziennej pracy. Przykładem mogą być plakaty serwisowe w zakresie klimatyzacji lub zaktualizowana tabela z ilościami czynnika roboczego (w tym w zakresie aut hybrydowych i elektrycznych).

Plakat serwisowy nt. pomp ciepła można pobrać TUTAJ.

 

Wierzymy w sens tworzenia wartości dodanych do naszych produktów, które dedykowane są dla profesjonalistów rynku wtórnego. Wynikiem tego jest dostęp do naszej wiedzy technicznej, który obecnie jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jako producent części dążymy do ułatwienia mechanikom przeprowadzenia prawidłowej naprawy, przekazując zasoby wiedzy, których potrzebują. To jest częścią prawdziwej różnicy, jaką nasza marka prezentuje na rynku – mówi Jan Zieleskiewicz, Nissens Automotive Marketing Manager.

 

Ponadto w portalu użytkownicy mogą znaleźć linki do modułów szkoleniowych Nissens Training Concept dostępnych na platformie ntc.nissens.com (wymagana rejestracja; szkolenia bezpłatne), a także uzyskać informacje na temat warunków instalacji i gwarancji dotyczących konkretnych produktów Nissens.

Podziel się wiedzą i zdobywaj nagrody

Platforma Nissens eXperts to także miejsce, w którym nie tylko czerpie się wiedzę, ale również dzieli się doświadczeniem użytkowników. Wybrane artykuły są częścią konkursu Nissens, w którym nagradzane będą najlepsze porady techniczne udostępniane przez czytelników.

 

Jak to działa?

W sekcji komentarzy pod artykułem konkursowym podziel się swoimi doświadczeniami lub praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tematu artykułu. Podczas wyłaniania zwycięzców będą brane pod uwagę wyłącznie wskazówki techniczne dotyczące tematu. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą udostępniać swoje komentarze i brać udział w konkursie.

 

Wybrane zostaną najlepsze komentarze, a najciekawsze z nich mogą zostać nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).