Niezwykłe znalezisko hiszpańskiej policji | MOTOFAKTOR

Niezwykłe znalezisko hiszpańskiej policji

person Redakcja 15/05/2020

Pracując nad inną sprawą hiszpańska policja odnalazła kolekcję samochodów z lat 80. i 90. XX wieku.

Agenci policji Ertzaintza z kraju Basków poszukiwali mężczyzny, który był sprawcą kradzieży 3-tonowego generatora przemysłowego, wartego 15 tys. euro. W poszukiwaniu złodzieja policja dotarła do gospodarstwa w miejscowości Getaria.

 

Po przeprowadzeniu oględzin w otoczeniu nieruchomości agenci zlokalizowali ciężarówkę, przy pomocy której podejrzany przetransportował  generator, odnaleźli też samo urządzenie. Odkryli także pawilon, a w nim nie lada niespodziankę – kolekcję 26 pojazdów z lat 80. i 90. XX wieku. Część z nich miała sfałszowane numery VIN i podrobione dokumenty.

 

Wśród znalezionych samochodów były takie “okazy” jak m.in. BMW M3 generacji E30 i E36, Ford Escort RS Cosworth, Ford Sierra RS500 Cosworth, Lancia Delta HF Integrale, Mercedes-Benz 190E Cosworth Evolution II, Mitsubishi Lancer Evolution, Renault 5 Turbo czy Peugeot 205 GTI.

 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób pojazdy tam trafiły. Policja bada sprawę.

 

Źródło: Ertzaintza 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).