Nieduży wzrost sprzedaży Inter Cars w październiku 2020 | MOTOFAKTOR

Nieduży wzrost sprzedaży Inter Cars w październiku 2020

person Adrian Januszkiewicz 10/11/2020

Po pierwszych dziesięciu miesiącach 2020 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce spadła o 6,3%.

W październiku 2020 roku o 5,8% spadła sprzedaż Inter Cars w Polsce w porównaniu z wrześniem 2019 i wyniosła 421,4 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 641,2 mln zł i był o 1,5% wyższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 

W okresie od stycznia do października Inter Cars w Polsce odnotował 6,3% spadek przychodów, a cała Grupa Kapitałowa 1,9% spadek.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 16,2% wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 442,3 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Grecji (132,8%) i w Mołdawii (49,2%).

 

Na wyniki finansowe Grupy miała wpływ trwająca na świecie epidemia koronawirusa.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabeli:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).