Niebawem Wielka Modlińska o Puchar PSDM | MOTOFAKTOR

28 lipca br. na Torze Modlin odbędą się zawody charytatywne w ramach Wielkiej Modlińskiej o Puchar Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Motoryzacyjnych.

Do pucharu zgłosiło się już ponad 50 załóg, które będą zmagać się na Torze Modlin. Podczas imprezy znani i cenieni kierowcy rajdowi i wyścigowi, a także dziennikarze motoryzacyjni będą prowadzili zajęcia oraz spotkania dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Ponadto pod czujnym okiem instruktorów będą do dyspozycji symulatory.

 

Równolegle odbędzie się szkolenie oraz wyścig gokartowy dla dzieci z półkolonii organizowanej przez ośrodek pomocy społecznej, które dotknięte są w dużym stopniu domowymi patologiami społecznymi, tym samym są często wykluczone z życia społecznego rówieśników.

 

Ponadto podczas wydarzenia uczestnikami będą wychowankowie fundacji Wyprzedzamy Nowotwór, tj. młodzież, która wygrała walkę z chorobą nowotworową, zaś ich pasje motoryzacyjne rozwijane są z pomocą Fundacji POMOCY DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ– współorganizatora wydarzenia.

 

W kampanii związanej z imprezą bierze udział Krzysztof Hołowczyc.

 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na jego stronie na Facebooku.

 

Źródło: PSDM

Zdjęcie główne: Tor Modlin

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).