NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ – nowa akcja Schaeffler | MOTOFAKTOR

NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ – nowa akcja Schaefflera

person Adrian Januszkiewicz 21/10/2020

Przez 7 tygodni uczestnicy promocji Schaeffler mają okazję zgarnąć po 100 nagród tygodniowo – razem do wygrania jest aż 700 nagród!

Tym razem Schaeffler, producent marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe działania i sprzęty mające na celu skuteczną promocję serwisów samochodowych.

 

Aby wygrać jedną ze 100 nagród tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 7 różnych nagród! W każdym tygodniu inna nagroda. Każdy tydzień to odrębny ranking.

 

Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród m.in. kaseton LED, ekspres do kawy, kampania Google Ads oraz upominki dla Klientów warsztatu.

Jakość usług to najlepszy rodzaj reklamy. Jednak my zachęcamy do tego, aby właściciele warsztatów i mechanicy uczynili Klienta bohaterem swojej historii. Z tego względu przygotowaliśmy do wygrania szereg nagród związanych ze skuteczną reklamą. A więc "NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ"! Joanna Ciszewska Marketing Manager w Schaeffler Polska
To już trzecia w tym roku akcja promocyjna, gdzie punkty REPXPERT mają podwójną moc - można je zamieniać na nagrody w sklepie bonusowym na portalu www.repxpert.pl, a dodatkowo kupony biorą udział w rankingu nagród tygodniowych akcji "NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ". Oprócz wysokiej jakości to kolejny dodatkowy powód, aby kupować produkty marek LuK INA i FAG oraz rejestrować kupony bonusowe. Konrad Habit odpowiadający za portal REPXPERT

 

Akcja promocyjna realizowana jest u autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska, na portalu www.repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.niedajsieprzeoczyc.pl od 19 października do 6 grudnia 2020 r.

 

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.niedajsieprzeoczyc.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).