NGK: nowe referencje świec zapłonowych V-Line | MOTOFAKTOR

NGK: nowe referencje świec zapłonowych V-Line

Firma NGK Spark Plug Europe poszerzyła asortyment świec zapłonowych V-Line o 9 referencji.

Nowo dodane świece, oznaczone krótkimi numerami od 46 do 54, perfekcyjnie pasują do bestsellerowych modeli m.in. Citroëna, Toyoty, Nissana, Renault, Opla, Fiata, BMW oraz marek z Grupy Volkswagen. Dzięki tym referencjom pokrycie rynku w Europie przez asortyment V-Line wzrosło o ponad 8 proc.

 

Wszystkie nowe referencje pochodzą prosto z wyposażenia oryginalnego producentów samochodów. Są to standardowe świece zapłonowe z niklową elektrodą środkową, jak również świece z metali szlachetnych z elektrodą środkową wzmocnioną platyną. Niniejszym stanowią one idealny zamiennik do ponad 16 mln samochodów w Europie, co daje asortymentowi V- Line dodatkowe 8 procent pokrycia rynku.

 

Nowe referencje czynią wiodącego producenta świec zapłonowych w Europie jeszcze lepszym źródłem zaopatrzenia dla warsztatów i dystrybutorów w Europie.

 

Krótki system numeracji zastosowany w asortymencie V-Line sprawia, że wyszukanie właściwej referencji i zamawianie jest dziecinnie proste. Do tego świece V-Line łączą wysokie pokrycie rynku z najnowszą technologią partnera technicznego producentów samochodów.

 

Wszystkie 9 nowych referencji V-Line wraz ze szczegółowymi informacjami i listą zastosowań znajdują się już w katalogu TecDoc oraz na najnowszej wersji TecDoc DVD.

 

Źródło: NGK

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).