NGK na targach Automechanika we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

NGK na targach Automechanika we Frankfurcie

person Joanna Piszcz 21/08/2018

NGK zaprezentuje pod swoją marką NTK Vehicle Electronics najobszerniejszy na aftermarkecie asortyment silnikowych czujników położenia wału rozrządu i wału korbowego.

Wprowadzenie przeznaczonych do silników czujników położenia wału rozrządu i wału korbowego oznacza dalsze znaczące poszerzenie oferty czujników NTK w jakości oryginalnego wyposażenia. Podczas targów Automechanika 2016 wprowadzone zostały przepływomierze powietrza, czujniki ciśnienia bezwzględnego oraz czujniki ciśnienia doładowania.

 

Nowy asortyment NTK zapewni 88% pokrycie europejskiego parku samochodowego. Jednocześnie będzie to pierwsza marka klasy premium oferująca czujniki w jakości OE do prawie każdego pojazdu. Pod marką NTK dostępne są już inne grupy produktowe – w tym sondy lambda, czujnik temperatury spalin oraz czujniki tlenku azotu (NOx). Podczas targów zapowiedziane zostanie poszerzenie oraz ujednolicenie asortymentu w ramach dwóch ostatnich grup produktów.

To doskonale skonstruowana oferta, która została specjalnie przygotowana pod kątem wymagań aftermarketu. Dzięki temu z jeszcze większą przyjemnością będziemy mogli we wrześniu wprowadzić ją na rynek. To tylko jedna z nowości, które ogłosimy podczas targów Automechanika. Pozwoli ona jeszcze bardziej umocnić pozycję cieszącego się ogromnym zaufaniem asortymentu NTK. David Loy Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA firmy NGK Spark Plug Europe

 

Stoisko firmy NGK Spark Plug Europe będzie można znaleźć w hali 3 – stoisko B81.

 

Źródło: NGK Spark Plug Europe

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).