NEXUS utworzył nowe stanowiska do poprawy organizacji | MOTOFAKTOR

NEXUS utworzył nowe stanowiska do poprawy organizacji

person Adrian Januszkiewicz 4/10/2022

Nowe stanowiska w organizacji operacyjnej mają wzmocnić pozycję Nexus Automotive International zgodnie ze strategią sojuszu do roku 2025.

 

 

Nowe stanowiska w strukturze Nexus Automotive International będą obowiązywać od 1 października 2022 r., z okresem przejściowym do końca 2022 r.

Kontynentalny Wiceprezes NEXUS ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

Ta nowa pozycja ma na celu wzmocnienie regionalnych operacji NEXUS i dostosowanie się do zmian na rynku, aby zapewnić zrównoważone i proaktywne możliwości sprzedaży i wzrostu zarówno dla Dostawców, jak i Członków sojuszu, w ramach N! Strategii 2025.

 

Kontynentalny Wiceprezes NEXUS ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu ma kierować się przedsiębiorczym nastawieniem, które będzie sprzedawać, promować i wdrażać zarówno komercyjne, jak i marketingowe inicjatywy. Objąć ma to firmowy program lojalnościowy, a także zawieranie umów i zwracanie uwagi na konkretne nowe projekty i inicjatywy mające na celu zwiększenie ogólnej działalności członków Społeczności NEXUS.

 

Obowiązki nowego wiceprezesa ds. sprzedaży i rozwoju biznesowego będą podlegać bezpośrednio Gaëlowi Escribe i będą obejmować następujące obszary:

 

  • Ameryka Północna – Meksyk: Joe Stephen
  • Ameryka Południowa – Meksyk: Fernando Passos (koordynacja z wiceprezesem ds. Ameryki Północnej w Meksyku)
  • Afryka – Bliski Wschód – Rosja (okres przejściowy Azja – Pacyfik do końca 2022 r.): Martin Hendriksen
  • Azja – Pacyfik (od 1 stycznia 2023): Napoleon Cristobal
  • Europa Zachodnia – Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia i Włochy: Audrey Bidart (oprócz jej obecnego stanowiska dyrektora zarządzającego NA France)
  • Europa Wschodnia i Północna, Turcja i Azja Środkowa: Alla Muntian
  • Chiny, HK i Tajwan: James Zhang

 

Koordynacją zespołu „Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu” będą kierować Martin Hendriksen i Fernando Passos, z dwoma odpowiednimi „obszarami głównymi”:

 

  • Dokładność danych: Martin Hendriksen ma skoncentrować się na zapewnieniu, że jakość raportowania danych odzwierciedla potrzeby wiceprezesa, wraz z walidacją i testowaniem nowych rozwiązań Petry. Aby to osiągnąć, Hendriksen ma być Kluczowym Użytkownikiem Danych, pracującym jako łącznik między Zespołem Centrum Danych w Genewie a Zespołem w terenie.
  • Wzrost: Fernando Passos skupić ma się na Business Intelligence. Ma koordynować i promować nowe możliwości biznesowe oraz porównywać wszystkie dobre inicjatywy. Jego rola ma obejmować tworzenie odpowiednich procesów i pomysłów oraz proponowanie proaktywnych inicjatyw.

Dyrektor NEXUS ds. planowania strategicznego i obsługi klienta

To nowe stanowisko ma na celu pełną koordynację planowania i wdrażania strategii NEXUS 2025 we współpracy ze wszystkimi działami wewnętrznymi sojuszu.

 

Koordynując realizację „Strategii 2025”, która jest w dużym stopniu związana z satysfakcją wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych członków NEXUS Community, ta nowa funkcja ma obejmować zarówno planowanie strategiczne, jak i zarządzanie doświadczeniami klientów.

 

To stanowisko obejmie Martin Hendriksen, który obejmie je oprócz pełnienia funkcji wiceprezesa ds. sprzedaży i rozwoju biznesu w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Hendriksen będzie podlegał bezpośrednio Gaëlowi Escribe, dyrektorowi generalnemu Nexus Automotive International.

 

Źródło: Nexus Automotive International

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).