NEXUS tworzy jednostkę e-commerce i mianuje jej szefa | MOTOFAKTOR

NEXUS tworzy jednostkę e-commerce i mianuje jej szefa

NEXUS Automotive International oficjalnie ogłosił uruchomienie nowej jednostki biznesowej poświęconej e-commerce, a jej szefem mianował Robbiego Stevensa.

Nowa firma dopasowana do priorytetów społeczności N!

Uruchomienie jednostki biznesowej e-commerce – tak jak uruchomienie jednostki Heavy Duty – jest ilustracją tego, jak NEXUS chce wspierać swoją społeczność; przyspieszać i generować wzrost oraz przejść od „Części” do „Części i usług” poprzez dywersyfikację swojej działalności.

 

Utworzenie tej dedykowanej jednostki biznesowej jest odpowiedzią na potrzeby graczy E-commerce. Dział ten ma tworzyć narzędzia i usługi dla tradycyjnie funkcjonujących firm oraz tworzyć warunki wspierające  transformację związaną z usługami e-handlu.

 

Ostatecznie jednostka biznesowa E-Commerce może generować nowe inicjatywy, które mogą stać się przyszłymi start-upami rozwijającymi się przy udziale NEXUS.

 

Robbie Stevens, powołany na szefa nowej jednostki, przez 20 lat rozwijał swoją karierę na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Najpierw założył własną odnoszącą sukcesy internetową firmę motoryzacyjną, a następnie dołączył do Mister-Auto jako Head of Marketplace Business Development, aby rozszerzyć globalny zasięg rynkowy firmy. Następnie awansował na Country Managera (Wielka Brytania i Irlandia) w 2017 roku, zanim skupił się na sprzedaży jako freelancer. Następnie uruchomił pierwszą w historii strategię e-commerce B2C firmy Ford Motor Company ze sklepami internetowymi i platformami handlowymi na 5 największych rynkach UE oraz w Ameryce Północnej jako szef globalnego wzrostu sprzedaży i marketingu w firmie Autonative.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc powitać Robbiego, który bardzo dobrze zna branżę, i rozpocząć nowy rok z tak dużym projektem dla NEXUS. Rzeczywiście, innowacja jest częścią DNA NEXUS od czasu jego powstania. Naszą dewizą jest skupienie się na wspieraniu naszej społeczności i dostarczaniu narzędzi do prowadzenia transformacji; tak jak robiliśmy to w poprzednich latach i będziemy to robić w nadchodzących – powiedział Gael Escribe, dyrektor generalny NEXUS Automotive International.

 

Źródło: NEXUS

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).